“Albion” futbolisti sagādā “Arsenal” jau ceturto zaudējumu pēc kārtas

Svētdien Anglijas premjerlīgas 29. kārtas spēlē Braitonas un Hovas “Albion” komanda savā laukumā ar 2:1 pārspēja Londonas “Arsenal”, sagādājot pretiniekiem jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Jau pirmajā puslaikā “Albion” futbolisti ieguva drošu vadību, kad Luiss Danks un Glens Marejs guva pa vārtiem attiecīgi septītajā un 26. minūtē. Puslaika turpinājumā mājinieki varēja gūt arī trešos vārtus, bet allaž nedaudz nepaveicās, tomēr vārtus guva “Arsenal”. 43. minūtē teicami no vārtu priekšas sita Obamejangs.

Tikmēr otrajā puslaikā spēle manāmi izlīdzinājās, abām komandām iesaistoties asumos un veidojot daudz bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem. “Albion” gan prata uzvaru noturēt, izcīnot svarīgus trīs punktus par vietas saglabāšanu Premjerlīgā arī nākamajā sezonā.

Savukārt “Arsenal” piedzīvojuši jau ceturto neveiksmi pēc kārtas visos turnīros – trīs premjerlīgā un vienu reizi zaudēts Anglijas līgas kausa izcīņā. Londonas klubs pēdējo reizi četras reizes pēc kārtas zaudēja 2002. gada oktobrī.