Akinjemi: Nekad neesmu teicis, ka “Ventspils” man draudēja

0 Komentāru
Akinjemi: Nekad neesmu teicis, ka “Ventspils” man draudēja
Foto: facebook.com/akinyemi.a.akinola

Latvijas “SynotTip” futbola virslīgas komandas “Ventspils” futbolists Adeleki Akinjemi nekad nav teicis, ka klubs viņam būtu piedraudējis, apstiprinājis pats spēlētājs.

Jau ziņots, ka Akinjemi pirms nedēļas bez brīdinājuma pameta komandu, bet tagad konflikts ir atrisinājies un viņš atkal ir “Ventspils” kluba rīcībā.

“Viss ir kārtībā un esmu priecīgs būt kopā ar komandu,” intervijā “Ventspils” pārstāvjiem sacīja Akinjemi, kurš pirmdien aizvadīja pilnu maču virslīgas spēlē pret “Liepāja”/”Mogo”, kuru, pateicoties Anastasija Mordatenko vārtu guvumam, ventspilnieki uzvarēja ar 1:0.

“Pret Liepāju cīnījāmies no pirmās līdz pēdējai minūtei, kas bija viens iemesliem, kādēļ izcīnījām uzvaru. Priecājos, ka Mordatenko guva vārtus un ir tikai normāli, ka prieks par citu spēlētāju vārtiem ir tāds pats kā tad, ja ar precīzu sitienu izceļos es pats. Manas emocijas vienmēr ir identiskas, neskatoties uz to, vai vārtus gūst komandas biedrs vai es.”

Akinjemi noteica, ka ir pagodināts par viņa iekļaušanu pamatsastāvā pēdējā mačā, ņemot vērā iepriekšējos notikumus.

Futbolists arī apstiprināja, ka komanda viņu atpakaļ pieņēma bez problēmām, kā arī noliedza baumas par to, ka Ventspils pārstāvji viņam bija izteikuši draudus dzīvībai.

“Nekad neesmu teicis, ka “Ventspils” klubs man ir draudējis. Mēdz gadīties, ka internetā parādās nepatiesa informācija, lai radītu skandālus. Tas ir normāli, taču varu atkārtot, ka neko tādu neesmu apgalvojis,” pārliecinoši sacīja Nigērijas futbolists.

Tāpat Akinjemi apstiprināja, ka vairs šādas lietas neatkārtosies. “Ja mūsu starpā nav konfliktu, man nav iemeslu šādi rīkoties. Dažreiz gadās starpgadījumi, bet šobrīd viss ir kārtībā.”

“Pirms spēles paspēju spēlētājiem atvainoties. Arī prezidents [Adlans Šišhanovs] teica, ka viss ir kārtībā un šobrīd esam aizmirsuši šo starpgadījumu. Klubs ir kā vienota ģimene.”

Iepriekš futbolista aģents Adebajo Adiguns gan apgalvoja, ka Akinjemi bija paslēpies, jo nobijies no “Ventspils” vadības šantāžas.

“Ventspils” sākotnēji nāca klajā ar informāciju, ka Akinjemi bija nolaupīts, kamēr Adiguns norādīja, ka viņa pārraudzībā esošo futbolistu ventspilnieki spieda parakstīt jaunu līgumu.

0 Komentāru