“Ajax” uzbrucējs Bābels pamatīgi izmēda teatrāli nokritušo pretinieku

AP/SCANPIX

Ceturtdien UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēlē Amsterdamas “Ajax” uzbrucējs Raians Bābels pamatīgi izmēdīja teatrāli nokritušo “Getafe” aizsargu Alanu Niomu.

Spēles 55.minūtē pēc cīņas par bumbu ar Bābelu, Nioms nokrita zālienā kā nopļauts, apmeta kūleni un vēl turpināja vāļāties pa zemi.

“Ajax” uzbrucējs uz Nioma teatrālo izrādi atbildēja ar savu priekšnesumu, pamatīgi izmēdot savu pretinieku.

Ja Nioama darbības spēles galvenais tiesnesis atstāja bez atsevišķa vērtējuma, tad Bābela priekšnesumu Rūdijs Bukē novērtēja ar dzelteno kartīti.

Visā spēlē “Getafe” uzvarēja ar 2:0. Spānijas kluba labā 38.minūtē vārtus guva brazīlietis Deiversons un kompensācijas laika trešajā minūtē pēc viņa tautieša Kenedija sitiena bumba atsitās pret “Ajax” aizsarga Seržinjo Desta kāju un ielidoja vārtos otro reizi.