“Ajax” Madridē šokē “Real” un pirmo reizi kopš 2003. gada iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

3 komentāri
“Ajax”  Madridē šokē “Real” un pirmo reizi kopš 2003. gada iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā
UEFA

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļuvusi Amsterdamas “Ajax”, kas astotdaļfināla atbildes spēlē izbraukumā ar 4:1 pārspēja Madrides “Real”, gūstot uzvaru divu spēļu summā ar 5:3.

Pirms trim nedēļām uzvaru Amsterdamā ar 2:1 izcīnīja “Real”, un “Ajax” iespējas atspēlēt kaut minimālo deficītu Madridē šķita gana sarežģītas.

Visus skeptiķus komanda apklusināja jau pirmajās 18 minūtēs – vispirms 7.minūtē rezultātu atklāja Hakims Ziječs, taču jau 18.minūtē 2:0 un vadību divu spēļu summā nodrošināja Davids Nerešs.

62.minūtē 3:0 panāca Dušans Tadičs, tomēr tā apstiprināšanai bija nepieciešams video atkārtojums, jo pastāvēja aizdomas, ka pirms tam cits “Ajax” futbolists nenoturēja bumbu laukumā. Pēc atkārtojuma izskatīšanas tiesneši to nefiksēja, un vārtu guvums tika ieskaitīts.

70.minūtē vienus vārtus “Real” atguva Marko Ascenio, taču divas minūtes vēlāk trīs vārtu pārsvaru “Ajax” atguva Lase Šēne.

Atlikušajā laikā pēdējo trīs gadu čempione “Real” atspēlēties nespēja, ļaujot “Ajax” izcīnīt uzvaru un iekļūt ceturtdaļfinālā, ko komanda pēdējo reizi paveica 2003.gadā.