Aizsargs Himeness pēdējās minūtēs izrauj Urugvajai uzvaru pret Ēģipti

Pasaules kausa finālturnīra futbolā otrajā dienā Urugvajas izlase spēles izskaņā, pateicoties aizsarga Hosē Marijas Himenesa vārtu guvumam, ar rezultātu 1:0 (0:0) apspēlēja Ēģiptes valstsvienību.

Praktiski visu spēles laiku rezultāts vēstīja 0:0, taču Himenesa gūtie vārti nodrošināja Urugvajai pirmo uzvaru turnīrā. Tāpat Ēģiptes izlase šo cīņu aizvadīja bez komandas līdera Mohameda Salāha ierindā.

Spēles pirmajā puslaikā Urugvaja uzbruka nedaudz vairāk par savu pretinieci, turklāt kādā no epizodēm laba izevība atklāt rezultātu bija urugvajiešu spīdeklim Luisam Svaresam, tomēr viņš bumbu no tuvas distances sita vārtu tīklā no sāniem.

Pirmās 45 minūtes beidzās bez gūtajiem vārtiem, bet otrajā spēles nogrieznī cīņa joprojām bija līdzīga. Abas komandas apmainījās ar vārtu gūšanas epizodēm, taču divreiz spēles izskaņā uzvaru varēja izraut Edinsons Kavani, kurš vispirms izpildīja spēcīgu sitienu, kas tika atvairīts, bet vēlāk bumbu sita pret vārtu stabu.

Tomēr urugvajiešiem izdevās gūt uzvaru, jo kādā no epizodēm Urugvajas izlase nopelnīja iespēju izpildīt brīvsitienu, kuru veica Karloss Sančess, bet bumbu precīzi vārtos 90.minūtē ar galvu raidīja Himeness.

Līdz ar to A grupas kopvērtējumā pēc pirmā apļa ar trīs punktiem līdere ir Krievija, kamēr otrajā vietā ar tikpat punktiem ierindojas Urugvaja. Trešajā un ceturtajā vietā savukārt bez punktiem ir Ēģipte un Saūda Arābija.