Aizraujošā duelī ”Chelsea” un ”Leicester City” spēlē neizšķirti; ”Liverpool” pārliecinošs panākums pār ”Southampton”

AP/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgā principiālā duelī neizšķirti spēlējušas Londonas ”Chelsea” un ”Leicester City”, kamēr drošu panākumu izcīnīja turnīra līdere ”Liverpool”.

”Chelsea” un ”Leicester City” duelī rezultātu 46. minūtē atklāja londoniešu aizsargs Antonio Rīdigers. Tam sekoja divi ”Leicester” vārti – 54. minūtē bumbu vārtos sita Harijs Bārnss, savukārt 64. minūtē Bendžamins Čilvels. Taču arī tas nebija beigu rezultāts, jo 71. minūtē neizšķirtu panāca Rīdigers.

Savukārt citā spēlē ”Liverpool” komanda pēc ne pārāk veiksmīga pirmā puslaika ar 4:0 apspēlēja ”Southampton”.

Pirmos vārtus mājinieku rindās guva Alekss Oksleids Čemberleins, vēlāk atzīmējās Džordans Hendersons, kam sekoja divi Mohameda Salaha vārti.