Aizkustinoši! Milānas “Inter” līderis Lukaku ļauj gūt pirmos vārtus 17 gadus vecajam Espozito

ZUMAPRESS/SCANPIX

Milānas “Inter” savā pēdējā Itālijas čempionāta spēlē šajā gadā pārliecinoši ar 4:0 uzvarēja “Genoa” futbolistus, atgriežoties pirmajā vietā turnīra tabulā.

Pēc Romelu Lukaku un Roberto Galjardini sitieniem “Inter” izvirzījās vadībā 2:0. Otrajā puslaikā Lukaku bija iespēja izpildīt 11 metru soda sitienu, taču viņš atdeva bumbu komandas jaunajam talantam, tikai 17 gadus vecajam Sabastiano Espozito, kurš savu iespēju arī izmantoja.

Laukuma malā priecīgs bija arī “Inter” treneris Antonio Konte, un protams, arī Sebastiano mamma, kurai dēls veltīja savu pirmo vārtus komandas kreklā. Kas attiecas uz Lukaku, viņš ar skaistu un ļoti precīzu sitienu 71.minūtē guva “Inter” ceturtos vārtus.