Aizkustinoši! Bekhemu labdarības spēlē nomaina dēls

0 Komentāru
Aizkustinoši! Bekhemu labdarības spēlē nomaina dēls
Foto: Reuters/Scanpix

Ļoti aizkustinošu un emocionālu brīdi piedzīvojusi Bekhemu ģimene. Unicef labdarības spēlē, kurā tikās Lielbritānijas un Īrijas zvaigžņu komanda pret Pasaules zvaigznēm, leģendāro britu pussargu Deividu Bekhemu nomainīja dēls Bruklins.

Mačs norisinājās Manchester United mājvietā Old Trafford stadionā, kurā Bekhems aizvadījis teju 200 oficiālās spēles un piedzīvojis daudz neaizmirstamu brīžu. Tāpēc simboliski, ka šajā spēlē un stadionā Deividu Bekhemu nomainīja sportista 16 gadus vecais dēls Bruklins. Tas visai futbola pasaulei, jo īpaši Bekhemu ģimenei, bija ļoti īpašs brīdis. Lielbritānijas un Īrijas zvaigznes mačā spēja triumfēt ar 3:1.

FOTO: emocionālais un aizkustinošais brīdis Bekhemu ģimenē

Karjeras laikā Deivids Bekhems pārstāvējis tādu futbola grandus kā Manchester United un Madrides Real. Pussargs ir seškārtējs Anglijas čempions, vienreiz uzvarējis UEFA Čempionu līgā un Spānijas čempionātā, kā arī izpelnījies neskaitāmas individuālās balvas. Anglijas izlasē Bekhemam 115 spēles un 17 vārtu guvumi. Profesionālo karjeru sportists noslēdza divas sezonas atpakaļ 38 gadu vecumā.

VIDEO: Bruklins Bekhems labdarības mačā nomaina savu tēvu

0 Komentāru