Komentāri
Aizdomās par milzīgas naudas summas atmazgāšanu arestē bijušo ”Barcelona” prezidentu
Foto: AFP/SCANPIX

Aizdomās par naudas atmazgāšanu otrdien Spānijā arestēts bijušais “Barcelona” kluba prezidents Sandro Roseljs, kurš jau iepriekš bija nonācis izmeklētāju redzeslokā saistībā ar citām finansiālām mahinācijām.

Roseljs, kurš “Barcelona” prezidenta amatā atradās no 2010. līdz 2014. gadam, arestēts, jo pastāv aizdomas, ka viņš bijis iesaistīts Brazīlijas futbola izlases imidža tiesību pārdošanā, kā rezultātā tika notikusi naudas atmazgāšana 15 miljonu eiro vērtībā, vēsta laikraksts “El Mundo”. Arests noticis otrdienas rītā, policijai veicot kratīšanas vairākos dzīvokļos un birojos Barselonā un tās apkārtnē. Operācijā piedalījusies ne tikai Spānijas policija, bet arī Nacionālā gvarde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas pārstāvji apstiprināja, ka aizturētas četras vai piecas personas, kuru vidū ir Roseljs un viņa sieva. “El Mundo” ziņo, ka šajā lietā, iespējams, ir iesaistīts arī bijušais Brazīlijas Futbola konfederācijas (CBF) prezidents Rikardu Teišeira.

Roselja vārds figurēja arī kriminālprocesā, kurā “Barcelona” vadība tika apsūdzēta koruptīvajā brazīliešu futbolista Neimara pārejā uz Katalonijas grandu. Neimars uz “Barcelona” pārcēlās 2013. gadā no “Santos” vienības, kad spāņu klubs par viņa iegūšanu it kā esot samaksājis 57,1 miljonu eiro, no kuriem 40 miljonus saņēma futbolista ģimene. Tomēr Spānijas prokuratūra ir pārliecināta, ka patiesā darījuma summa bija vairāk nekā 83 miljoni eiro, tai tiekot sadalītai atsevišķos līgumos, tādējādi izvairoties no nodokļu samaksas.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl