Komentāri
Aizdomās par milzīgas naudas summas atmazgāšanu arestē bijušo ”Barcelona” prezidentu
Foto: AFP/SCANPIX

Aizdomās par naudas atmazgāšanu otrdien Spānijā arestēts bijušais “Barcelona” kluba prezidents Sandro Roseljs, kurš jau iepriekš bija nonācis izmeklētāju redzeslokā saistībā ar citām finansiālām mahinācijām.

Roseljs, kurš “Barcelona” prezidenta amatā atradās no 2010. līdz 2014. gadam, arestēts, jo pastāv aizdomas, ka viņš bijis iesaistīts Brazīlijas futbola izlases imidža tiesību pārdošanā, kā rezultātā tika notikusi naudas atmazgāšana 15 miljonu eiro vērtībā, vēsta laikraksts “El Mundo”. Arests noticis otrdienas rītā, policijai veicot kratīšanas vairākos dzīvokļos un birojos Barselonā un tās apkārtnē. Operācijā piedalījusies ne tikai Spānijas policija, bet arī Nacionālā gvarde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas pārstāvji apstiprināja, ka aizturētas četras vai piecas personas, kuru vidū ir Roseljs un viņa sieva. “El Mundo” ziņo, ka šajā lietā, iespējams, ir iesaistīts arī bijušais Brazīlijas Futbola konfederācijas (CBF) prezidents Rikardu Teišeira.

Roselja vārds figurēja arī kriminālprocesā, kurā “Barcelona” vadība tika apsūdzēta koruptīvajā brazīliešu futbolista Neimara pārejā uz Katalonijas grandu. Neimars uz “Barcelona” pārcēlās 2013. gadā no “Santos” vienības, kad spāņu klubs par viņa iegūšanu it kā esot samaksājis 57,1 miljonu eiro, no kuriem 40 miljonus saņēma futbolista ģimene. Tomēr Spānijas prokuratūra ir pārliecināta, ka patiesā darījuma summa bija vairāk nekā 83 miljoni eiro, tai tiekot sadalītai atsevišķos līgumos, tādējādi izvairoties no nodokļu samaksas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl