Agvero “hat-trick”, Mančestras “City” pamatīgi sagrauj Hadersfīldas “Town”

Reuters/Scanpix

Anglijas čempione Mančestras “City” svētdien savā laukumā izcīnīja pārliecinošu panākumu premjerlīgas spēlē pār Hadersfīldas “Town” vienību – 6:1. Trīs vārtus uzvarētāju rindās guva Serhio Agvero.

Agvero ar precīziem sitieniem atzīmējās mača  25., 35., un 75. minūtē. Tādējādi tagad Argentīnas izlases uzbrucējs premjerlīgā izcēlies ar deviņiem “hat-trick”, vairāk ir vienīgi leģendārajam angļu uzbrucējam Alanam Šīreram – 11.

Tāpat “City” rindās vārtus guva Gabriels Žezus un Davids Silva, bet reizi bumbu savos vārtos raidīja pretinieku aizsargs Terenss Kongolo. Goda vārtus Hadersfīldas “Town” labā pirmā puslaika izskaņā guva Jons Stankovičs.

Tikmēr citā spēlē svētdien Mančestras otra komanda “United” negaidīti izbraukumā piekāpās Braitonas un Houvas “Albion” – 2:3, bet “Watford” ar 3:1 viesos pārspēja “Burnley”.