“Manchester City” argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtās kārtas spēlē guva uzvaras vārtus, palīdzot viesos ar 4:2 (1:1) pārspēt Itālijas vienību “Napoli” un kļūdams par “City” komandas visu laiku labāko snaiperi.

Mančestras klubs līdz ar to nodrošināja ceļazīmi uz izslēgšanas sacensībām, turnīrā svinot ceturto panākumu tikpat mačos.

Rezultātu spēles 21.minūtē atklāja mājinieki, kad precīzs bija Lorenso Insinje, taču 13 minūtes vēlāk mančestrieši atspēlējās, pēc stūra sitiena izspēles izceļoties Nikolasam Otamendi.

Savukārt rezultatīvajā otrajā puslaikā “City” izvirzījās vadībā 48.minūtē, vēl reizi izceļoties pēc stūra sitiena izspēles, kad no tuvas distances precīzi sita aizsargs Džons Stouns. Zīmīgi, ka šajā vārtu guvumā to, ka bumba šķērsojusi līniju, vēstīja videotiesnesis.

“Napoli” nepadevās un 62.minūtē panāca izlīdzinājumu, kad strīdīgā situācijā piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Žoržinjo. Līdzsvars šoreiz saglabājās tikai septiņas minūtes, kad ātrā uzbrukumā uzvaras vārtus iesita Agvero, bet punktu mačam kompensācijas laikā pielika Rahīms Stērlings.

Agvero guva savus 178.vārtus Mančestras “City” rindās, pārspējot savulaik Ērika Brūka iespēto, kurš laikā starp 1928. un 1939.gadu izcēlās 177 reizes.

Tikmēr citā F apakšgrupas spēlē Ukrainas klubs Doņeckas “Šahtar” mājās ar 3:1 (2:1) pārspēja Roterdamas “Feyenoord”, sperot platu soli pretim iekļūšanai izslēgšanas turnīrā.

Šajā mačā pirmie trīs vārti tika gūti piecu minūšu laikā. Vispirms viesi pēc dāņa Nikolaja Jergensena sitiena 12.minūtē atklāja rezultātu, bet “Šahtar” ātri ar Fakundo Fereiras un Marlosa sitieniem izvirzījās vadībā, vēl reizi izceļoties 68.minūtē, Marlosam gūstot otros vārtus spēlē.

F apakšgrupā līdere ar 12 punktiem ir “City”, deviņi punkti ir “Šahtar” komandai, pie trim punktiem tikusi “Napoli”, bet “Feyenoord” ir bešā.