15 gadus pēc Zemenes laukumā izskrējis līdzjutējs neļauj Ronaldu gūt vārtus ČL finālā

2 komentāri
REUTERS/LETA

UEFA Čempionu līgas fināla pēdējā minūtē laukumā izskrējis līdzjutējs patraucēja Krištianu Ronaldu gūt Madrides “Real” ceturtos vārtus. Atšķirībā no 15 gadus seniem notikumiem “Skonto” stadionā, Kijevā uzdarbojās vīrietis, kurš turklāt bija apģērbts.

Krištianu Ronaldu saņēma bumbu labajā flangā, un brīdī, kad “Real” jau sāka apspēlēt “Liverpool” aizsargu Virdžilu van Dijku, laukumā izskrēja līdzjutējs. Divi apsardzes darbinieki, gan ātri karstasinīgo fanu apturēja, bet spēle tika apturēta un nākamajā brīdī jau skanēja tiesneša finālsvilpe.

Pirms 15 gadiem toreiz 18 gadus vecā Liene, kurai labpatikās sevi dēvēt par Zemeni, laukumā devās spēles 54. minūtē, uz labu brīdi pārtraucot mača gaitu. Latvijas futbolistiem incidents laimi nenesa – tieši pēc tā portugāļi guva divus vārtus, izcīnot uzvaru ar 2:0.