Futbols: Nīderlande un Itālija pēdējās desmit minūtēs izglābjas pret Kazahstānu un Azerbaidžānu

Komentāri
Futbols: Nīderlande un Itālija pēdējās desmit minūtēs izglābjas pret Kazahstānu un Azerbaidžānu
Foto: LaPresse/SCANPIX

2016.gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēlēs, iespējams, lielākais pārsteigums bija Turcijas otrais zaudējums divas spēlēs, bet Nīderlande un Itālija uzvaras svinēja pēc pēdējās 10 minūtēs gūtajiem vārtiem.

Nīderlandes izlase, kas pēdējās divās Pasaules kausa izcīņās bijusi otrajā un trešajā vietā, vien pašās spēles beigās uzvarēja Kazahstānu. Spēles 17.minūtē Kazahstānu vadībā izvirzīja Renāts Abduļins, kurš ar galvu pārspēja Nīderlandes vārtsargu Jasperu Cilesenu. 62.minūtē, arī pēc sitiena ar galvu, Klāss Jans Huntelārs izlīdzināja rezultātu. 82.minūtē pēc Ibrahima Afelaja sitiena bumba skāra Kzahstānas aizsargu, uz ko vārtsargs Aleksandrs Mokins nepaspēja reaģēt, bet trešos vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Robins van Persijs.

Arī Itālija uzvaras vārtus guva vien pēdējās desmit minūtēs. Pirmā puslaika beigās Džordžo Kjellīni pārspēja Kamranu Agejevu un uzvirzīja Itāliju vadībā. 76.minūtē pēc Dmitrija Nazarova soda sitiena Itālijas vārtsargs Džanluidži Bufons neizsniedzās līdz bumbai un tā no Kjellīni ielidoja vārtos – 1:1. Tomēr pēc sešām minūtēm Kjellīni pēc Sebastiana Džovinko centrējuma iesita vēl vienu bumbu arī Azerbaidžānas vārtos – 2:1, Itālijai otrā uzvara divas spēlēs.

 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēļu rezultāti:

A grupa:

Latvija – Islande 0:3

Nīderlande – Kazahstāna 3:1

Turcija – Čehija 1:2

B grupa:

Beļģija – Andora 6:0

Kipra – Izraēla 1:2

Velsa – Bosnija un Hercegovina 0:0

H grupa:

Bulgārija – Horvātija 0:1

Itālija – Azerbaidžāna 2:1

Malta – Norvēģija 0:3

Lasi vēl