Futbola federācijas prezidenta krēslu saglabā Guntis Indriksons

Komentāri

Intriga par nākamo Latvijas Futbola federācijas prezidentu faktiski ilgst jau kopš janvāra, kad tika atklāti šā amata kandidātu vārdi. Ilggadējajam organizācijas vadītājam bija pieteicies konkurents – bijušais federācijas preses sekretārs, tagad sporta kluba “Cēsis” prezidents – 31 gadu vecais Krišjānis Kļaviņš.

Abi kandidāti gan tika vērtēti pretrunīgi – Indriksonam pārmestas neizdarības līdzšinējā prezidēšanā, tostarp jauna futbola stadiona neuzbūvēšana. Savukārt Krišjāņa Kļaviņa vārds saistīts ar spēļu rezultātu sarunāšanu. Latvijas Avīzes sporta žurnālists Ilmārs Stūriška atzīst, ka arī abu kandidātu piedāvājums Futbola federācijas turpmākai darbībai radikāli atšķīrās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par Kļaviņu man tāds iespaids radies, ka viņš vēlas uzpirkt biedrus ar tādiem finansiāliem labumiem, solot 5000 eiro gadā biedriem un celt halles. Savukārt Indriksons pieturēsies pie vecā vadības stila. Viņš gan sola kādas izmaiņas, bet, ja viņš 20 gadus jau ir bijis, tad paļauties, ka kaut kādas izmaiņas būs, tas ir tā mazliet nenopietni.

Krišjānis Kļaviņš bija rosinājis federācijas prezidentu vēlēt aizklāti. Šāds priekšlikums tika noraidīts. Savukārt pirms balsojuma debatēs par kandidātu atbilstību ieņemamajam amatam uzstājās tikai Indriksona atbalstītāji, tostarp Futbola federācijas Jānis Mežeckis.

Par Gunti Indriksonu – jūs zināt mūsu attiecības, ne vienmēr mēs viens otru glaudām. Es viņam saku skarbus vārdus, viņš – man, bet tāpēc laikam mēs esam kaut ko sasnieguši. Par otru kandidātu – Kļaviņu – 2004. gadā viņš bija LFF preses sekretārs. Kad parādījās pirmās aizdomas par viņa saistību jūs zināt ar ko, viņš uzrakstīja atlūgumu. Pēc tam, ko viņš ir darījis futbolā, es nezinu.

Intriga par to, kurš Futbola federāciju vadīs nākamo termiņu, atrisinājās sestajā federācijas kongresa stundā, kad tika rīkotas organizācijas valdes, prezidenta un viceprezidenta vēlēšanas. Ar 84 balsīm organizācijas vadītāja krēslā pārliecinoši tika ievēlēts Guntis Indriksons. Sarunā ar TV3 Ziņām viņš uzsver, ka daudzus viņam veltītos pārmetumus pat ar valsts budžetu atrisināt nevar.

Es domāju, ka mēs 20 gados esam izdarījuši grandiozu darbu. Latvijas futbolu mēs esam iecēluši Eiropas futbolā. Mūs atpazīst, ar mums rēķinās un visiem ir skaidrs, ka mēs virzāmies uz priekšu.

Krišjānis Kļaviņš tikmēr pauž pārliecību, ka, ievēlot Gunti Indriksonu, Futbola federācija tikusi nolemta tālākai lejupslīdei.

Tas nozīmē stagnāciju vēl vismaz 4 gadu garumā, tas nozīmē ņirgāšanos par pamattiesībām, ka Latvijas Futbola federācija var nesniegt informāciju, neatbildēt uz iesniegumiem. Tas ir tas, kā šī vadība strādā.

Vēl pirms ievēlēšanas Guntis Indriksons izteicies, ka amatā ilgi palikt neplāno, viņš atradis sev pēcteci – Latvijas izlases kapteini Kasparu Gorkšu, kurš pēc futbolista karjeras beigām esot gatavs stāties Futbola federācijas prezidenta amatā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl