Komentāri
Frīdrihs Sočos nebrauks – Melbārdis triumfē četrinieku kopvērtējumā
Foto: EPA/LETA

Vācijas bobsleja pilots Frančesko Frīdrihs oficiāli apstiprinājis nepiedalīšanos Pasaules kausa noslēdzošajā posmā, kas šajā nedēļas nogalē risināsies Sočos. Līdz ar to Latvijas sportista Oskara Melbārža ekipāža priekšlaicīgi garantējusi sev panākumu četrinieku ieskaites kopvērtējumā.

Pirms pēdējā posma Melbārdim pār Frīdrihu ir 200 punktu pārsvars. Par uzvaru pienākas 225 punkti, un līdz ar to Melbārdim Sočos bija nepieciešams vien netikt diskvalificētam, tomēr Frīdrihs apstiprinājis, ka izlaidīs noslēdzošo posmu, lai labāk sagatavotos pasaules čempionātam. Trešajā vietā esošais krievu sportists Aleksandrs Kasjanovs no Melbārža ekipāžas jau atpaliek par 226 punktiem. Latvija Pasaules kausa kopvērtējumā četriniekiem triumfējusi pirmoreiz karjerā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut arī divnieku vērtējumā Melbārdis ir Pasaules kausa kopvērtējuma līderis, šajā ieskaitē situācija ir sīvāka – viņam vien 38 punktus zaudē šveicieša Beāta Hefti ekipāža, bet Frīdrihs atpaliek vēl par septiņiem punktiem un ir trešais.

Lai Melbārdis spētu nosargāt pirmo vietu Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem, viņam sezonas noslēdzošajā posmā Sočos ir jāfinišē vismaz ceturtajā vietā, ja Hefti izdodas šajās sacensībās triumfēt. Melbārdis pašlaik ir līderis neoficiālajā divnieku un četrinieku kopējā ieskaitē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl