Frenks Lampards paliks Manchester City līdz sezonas beigām

0 Komentāru
Frenks Lampards paliks Manchester City līdz sezonas beigām
Foto: EPA/LETA

Pieredzējušais pussargs Frenks Lampards, kuram šajās dienās noslēdzas īres līgums ar Anglijas čempionvienību Manchester City, šajā komandā paliks līdz pat sezonas beigām, paziņojis klubs.

Pagājušajā vasarā 36 gadus vecais Lampards pēc 13 aizvadītām sezonām Londonas Chelsea sastāvā, nolēma pievienoties Amerikas Futbola līgas (MLS) jaunpienācējai New York City, taču jauno sezonu šī komanda sāks vien pavasarī, tāpēc viņš tika izīrēts Manchester City.

Jau ilgāku laiku medijos tika pieļauts, ka Lamparda līgums ar City tiks pagarināts, jo viņš šosezon salīdzinoši negaidīti spējis kļūt par vienu no komandas līderiem. Arī pats futbolists iepriekš šādu iespēju neizslēdza, tagad tam apstiprinoties oficiāli. Pussargs šosezon 17 spēlēs visos turnīros guvis sešus vārtus.

New York City klubs tikmēr piebilst, ka datums, kad Lampards pievienosies šai komandai, kļūs zināms vien sezonas turpinājumā. Tas paudis gandarījumu par tik augstu futbolista novērtējumu Mančestras klubā.

Lampards ar 211 gūtiem vārtiem 648 spēlēs ir Chelsea kluba visu laiku rezultatīvākais spēlētājs. Viņš tajā spēlēja kopš 2001.gada. Anglijas izlasē pussargs karjeru noslēdza pērn ar 106 spēlēs gūtiem 29 vārtiem. Pašlaik City komanda ar 43 punktiem 19 spēlēs Premjerlīgas čempionāta kopvērtējumā ieņem otro vietu, par trim punktiem atpaliekot no līderiem Chelsea.

0 Komentāru