Fernando Alonso piedzīvo smagu avāriju F1 pirmssezonas testos

Komentāri
Fernando Alonso piedzīvo smagu avāriju F1 pirmssezonas testos
Foto: AFP/LETA

McLaren komandu pārstāvošais spāņu autobraucējs Fernando Alonso svētdien piedzīvoja smagu avāriju Barselonā notiekošo Pirmās formulas pirmssezonas testu pēdējā dienā un tika nogādāts slimnīcā.

Alonso avarējis lielā ātrumā un pēc notikušā trases pārstāvji pavēstījuši, ka viņam klājas labi un ir pie samaņas. Pagaidām nav skaidrs – Alonso pieļāva kļūdu vai avarēja tehnisku problēmu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc notikušā Alonso ar helikopteru nogādāts slimnīcā turpmākām pārbaudēm, tomēr oficiāla informācija par viņa veselības stāvokli joprojām nav izskanējusi.

Kā laikrakstam Auto, Motor und Sport izteicies vācietis Sebastjans Fetels, kurš brauca uzreiz aiz Alonso, sportista ātrums bijis apmēram 150 kilometri stundā.

”Tad viņš vienkārši iebrauca sienā. Tas izskatījās dīvaini”, paudis Fetels.

Kā zināms, divkārtējais pasaules čempions Alonso iepriekšējās sezonas aizvadīja Ferrari vienībā, bet šosezon viņš atgriezies McLaren sastāvā, kurā ir brita Džensona Batona komandas biedrs.

Pēc iepriekšējās sezonas McLaren pārtrauca sadarbību ar savu ilglaicīgo dzinēju piegādātāju Mercedes un atsākusi sadarbību ar Honda, kas tai laikā no 1988. līdz 1991.gadam atnesa četrus čempiontitulus.

Pašlaik 33 gadus veco Alonso gaidāmajā sezonā Ferrari rindās aizstās četrkārtējais pasaules čempions Sebastjans Fetels, bet pats spānis jau iepriekš braucis McLaren komandā, pārstāvot to 2007.gadā, kad nespēja sastrādāties ar toreiz vienībā braukušo britu Lūisu Hamiltonu.

Alonso par pasaules čempionu kļuva 2005. un 2006.gadā, pārstāvot Renault komandu. Savas karjeras laikā viņš braucis arī Minardi rindās.

Lasi vēl