Fani kritizē Krištianu Ronaldu par uzdzīvi ballītē

Komentāri
Fani kritizē Krištianu Ronaldu par uzdzīvi ballītē
Foto: AFP/LETA

Spānijas futbola komandas Madrides Real zvaigzne Krištianu Ronaldu saņēmis kritiku par to, ka pagājušajā nedēļas nogalē vērienīgi svinējis savu trīsdesmito dzimšanas dienu, kaut viņa pārstāvētā vienība tajā dienā smagi zaudēja Madrides Atletico.

“Dzimšanas dienas pasākuma fotogrāfijas neko labu neliecina par Madrides kapteiņiem Ikeru Kasiljasu un Serhio Ramosu,” pirmdien raksta laikraksts Marca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ronaldu savās mājās uzņēma komandas biedrus: vārtsargu Keiloru Navasu, aizsargu Pepi, Fabiu Koeantru, Luku Modriču, Sāmi Hedīru un Hamesu Rodrigesu, kurš nesen atkopies no savainojuma. Pasākuma dalībnieki, ieskaitot kolumbiešu dziedātāju Kevinu Roldanu, kurš bija ielūgts izklaidēt viesus, sociālajos tīklos publicēja Ronaldu un uzjautrinātu komandas biedru fotogrāfijas.

“Sociālie tīkli burtiski eksplodēja no fanu kritikas,” ziņo Madrides sporta izdevums AS.

“Twitter lietotāji tam par godu izdomāja mirkļbirku #lafiestadeladeshonra jeb kauna ballīte, kas bija populāra visu nākamo dienu,” raksta AS.

Ronaldu aģents Žorži Mendešs radio Candena SER atzinis, kas esot ļoti aizkaitināts par publicētajām fotogrāfijām.

“Ja ir kāds pasākums, kuram jābūt pilnīgi slepenam, un no tā noplūst fotogrāfijas, protams, tu kļūsti aizkaitināts,” stāstīja Mendešs, atzīstot, ka futbolists bijis sarūgtināts par zaudējumu un komandas biedri mēģinājuši viņu uzmundrināt.

Sestdien aizvadītajā Madrides derbijā Real cieta negaidīti smagu zaudējumu ar rezultātu 0:4. Tik pārliecinošu uzvaru pār Real komandu Atletico futbolisti nebija izcīnījuši kopš 1987. gada. Atletico vienība pilsētas derbijā nepārspēta ir jau sešās spēlēs pēc kārtas.

Lasi vēl