Komentāri
F1 Singapūras Grand Prix piloti ar ierobežotām radio sarunām
Foto: LETA/AFP

Pārmaiņas F1 turpinās arī sezonas laikā – sākot ar Singapūras Grand Prix piloti pa radio varēs saņemt tikai ierobežotu informāciju, kas jūtami atšķirsies no pēdējos gados ierastās situācijas. 2008.gada pasaules čempions Luiss Hamiltons domā, ka sajūtas varētu līdzināties kā atgriežoties kartinga laikos agrā jaunībā.

Mercedes pilots gan mazliet pārspīlē – par svarīgāko piloti un komandas varēs joprojām sazināties gan pa radio gan ar info dēļu palīdzību. Īpaši uzmanības tiks pievērsta, lai netiktu lietoti nekādi kodēti ziņojumi. Protams, jaunie noteikumi nepadarīs “Mercedes” lēnākus un “Caterham” ātrākus. Singapūrā galvenie favorīti uz uzvaru joprojām būs Niko Rosbergs un Luiss Hamiltons. Abi “Mercedes” braucēji gan var paturēt prātā, ka Sebastians Fetels Singapūrā uzvarējis pēdējās trijās sacīkstēs, bet 2010.gadā kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģirts Timrots, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Pati Singapūras trase ir tikpat interesanta kā trolejbusa maršruts pilsētas centrā. Toties pamatīgas rūpes tā rada inženieriem un stratēģiem – ārkārtīgi liela slodze bremzēm, karstums, mitrums un dzesēšanas problēmas komplektā ar mīkstākajiem riepu sastāviem, ļoti lēnu, garu boksu celiņu un drošības mašīnu, bez kuras Singapūrā nav izdevies iztikt vēl ne reizi. Bet šogad īpaši jautri būs pilotiem, jo pēc jaunajiem radiosakaru ierobežojumiem viņiem pašiem būs jāuzmin riepu un bremžu temperatūra, kā arī degvielas patēriņš.”

F1 Singapūras Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 19.septembrī:
  • 12:55 1.treniņbraucieni.
  • 20:30 2.treniņbraucieni
Sestdien, 20.septembrī:
  • 12:55 3.treniņbraucieni.
  • 15:55 Kvalifikācija.
Svētdien, 21.septembrī:
  • 14:50 Singapūras GP.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl