F1 ASV GP pirmajos treniņos ātrākais ir Luiss Hamiltons

0 Komentāru
F1 ASV GP pirmajos treniņos ātrākais ir Luiss Hamiltons
Foto: AFP/LETA

Mercedes pilots Luiss Hamiltons bija ātrākais abās pirmajās F1 ASV Grand Prix treniņbraucienu sesijās, abas reizes pārspējot savu komandas biedru un konkurentu cīņā par čempiona titulu Niko Rosbergu.

Pirmajā sesijā Hamiltona pārsvars pār Rosbergu bija gandrīz trīs sekundes desmitdaļas. Aiz abiem Mercedes pilotiem, trešajā un piektajā vietā palika McLaren braucēji Džensons Batons un Kevins Magnusens. Ceturtais laiks Toro Rosso krievu pilotam Dānilam Kvjatam, bet attiecīgi sestā un septītā pozīcija Fernando Alonso un Sebastianam Fetelam.

2.sesijā Hamiltons Ostinas trasi veica tikai par 0,003 sekundēm ātrāk kā Rosbergs. Trešais šoreiz bija Alonso, no Hamiltona atpaliekot jau vairāk par sekundi. Vēl divas desmitdaļas lēnāks bija Red Bull austrālietis Daniels Rikjardo, kurš pirms ASV GP vēl saglabā matemātiskas iespējas izcīnīt čempiona titulu. Sešiniekā iebrauca arī Felipe Masa un Kimi Raikonens.

ASV GP nepiedalās Marussia un Caterham komandas, kas uzsākušas bankrota procedūru. Līdz ar to ir izmainīta kvalifikācijas kārtība. Pēc pirmajām 18 minūtēm kvalifikācija beigsies 4 lēnākajiem pilotiem, un vēl četri tiks atsijāti pēc otrās daļas. Trešajā kvalifikācijā par labākajām starta vietām joprojām sacentīsies 10 ātrākie piloti.

F1 kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 1.novembrī

19:55 ASV GP kvalifikācija

Svētdien, 2.novembrī

21:50 ASV Grand Prix

0 Komentāru