Ukrainas-Kipras pārbaudes spēlē starptautiskajā arēnā debitēja Latvijas FIFA kategorijas tiesnesis Vitālijs Spasjoņņikovs

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Pirmdien debiju starptautiskajā arēnā piedzīvoja Latvijas FIFA kategorijas tiesnesis Vitālijs Spasjoņņikovs, kuram tika uzticēts apkalpot pārbaudes spēli starp EURO 2020 finālturnīra dalībnieci Ukrainu un Kipras valstsvienību.

Ukrainas valstsvienība Harkovas ”Mettalist” stadionā dominēja visas spēles garumā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 4:0.

Pagrieziena punkts spēlē bija tās 36. minūtē, kad sarkano kartīti par pārkāpumu soda laukumā pret ukraiņu uzbrucēju Oleksandru Zubkovu saņēma kiprietis Antreas Panajiotu.

Sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Andrijs Jarmoļenko, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā otro 11 metru soda sitienu realizēja Oleksandrs Zinčenko. Otrajā puslaikā trešos vārtus Ukrainas labā guva Romāns Jaremčuks, bet punktu spēlei pielika Jarmoļenko otrie vārti mačā.

Vitālijam Spasjoņņikovam šajā spēlē asistēja FIFA kategorijas asistenti Raimonds Tatriks un Mārtiņš Svipsts, savukārt ceturtā tiesneša funkcijas pildīja ukrainis Vitālijs Romanovs.