Tiek sadalītas pēdējās vietas EURO 2020 astotdaļfinālā

0 Komentāru
Tiek sadalītas pēdējās vietas EURO 2020 astotdaļfinālā
AP/SCANPIX

Trešdien 2021.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā notiks četras pēdējās apakšgrupu turnīra spēlēs, kurās sešas izlases cīnīsies par atlikušajām četrām vietām astotdaļfinālā.

Vispirms plkst.19 pēc Latvijas laika sāksies E apakšgrupas spēles. Seviljā tiksies Slovākija un Spānija, bet Sanktpēterburgā – Zviedrija un Polija.

Tikmēr F apakšgrupā plkst.22 Minhenē sāksies Vācijas un Ungārijas mačs, bet Budapeštā būs Portugāles un Francijas spēkošanās.

Mačus no Sanktpēterburgas un Minhenes tiešraidē translēs kanāls TV6, bet pārējie divi dueļi būs vērojami platformā “Go3”.

Pirms pēdējām spēlēm E apakšgrupā pirmo vietu ar četriem punktiem ieņem Zviedrija, trīs punkti ir Slovākijai, divi Spānijai, bet viens – Polijai. Zviedrija jau nodrošinājusi vietu astotdaļfinālā, Slovākijai pietiks ar neizšķirtu, bet Spānijai drošības labad vajag uzvaru. Polijai nepieciešama tikai un vienīgi uzvara.

Pirmajā kārtā Slovākija negaidīti ar 2:1 uzvarēja Poliju, bet Spānija un Zviedrija cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0. Otrajā kārtā Zviedrijai uzvara 1:0 pār Slovākiju, bet Spānijai neizšķirts, šoreiz ar Poliju (1:1).

F apakšgrupā pirmā vieta ir četrus punktus izcīnījušajai Francijai, pa trīs punktiem ir Vācijai un Portugālei, bet punktus – Ungārijai. Francūžiem jau ir nodrošināta vieta izslēgšanas turnīrā, Vācijai un Portugālei var pietikt ar neizšķirtu, bet Ungārijai izredzes ir tikai teorētiskas, jo nepieciešama pārliecinoša uzvar pār Vāciju.

Pirmajā kārtā Portugāle salauza Ungārijas pretestību un uzvarēja ar 3:0, bet Francija ar 1:0 uzveica Vāciju, kurai bumbu savos vārtos ieraidīja Matss Hummelss. Otrajā kārtā Ungārija noturēja neizšķirtu 1:1 pret Franciju, kamēr Vācija ar 4:2 bija pārāka pār Portugāli.

Astotdaļfinālā vietu jau nodrošinājušas Itālija, Velsa, Šveice, Beļģija, Dānija, Nīderlande, Austrija, Anglija, Horvātija, Čehija, Zviedrija un Francija.
0 Komentāru