TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. UKRAINA – ANGLIJA

AFP/SCANPIX

Sestdien EURO 2020 ceturtajā ceturtdaļfināla spēlē Ukrainas valstvienība Romas Olimpiskajā stadionā tiekas ar Anglijas izlasi.

Ukraina apakšgrupu turnīrā piedzīvoja divus zaudējumus – 2:3 pret Nīderlandi un 0:1 pret Austriju, taču pārspēja Ziemeļmaķedoniju (2:1). Vēlāk astotdaļfinālā ukraiņi pamatlaikā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Zviedriju, bet papildlaika kompensācijas pirmajā minūtē uzvaras vārtus guva Oleksandrs Zinčenko.

Anglija uzvarēja D grupā, kur neielaida nevienus vārtus, ar 1:0 pārspējot Horvātiju un Čehiju un spēlējot 0:0 ar Skotiju. Ceturtdaļfinālā ar 2:0 izdevās uzvarēt spēcīgo Vāciju.

Savā starpā abas izlases kopumā tikušās septiņas reizes, četrās no tām uzvaru svinot Anglijas valstsvienībai.