TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. PORTUGĀLE – FRANCIJA

0 Komentāru
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. PORTUGĀLE – FRANCIJA
AFP/REUTERS/SCANPIX

EURO 2020 F grupas trešās kārtas mačā Portugāles valstvienība Budapešatas Ferenca Puškāša stadionā tiekas ar Francijas izlasi.

F apakšgrupā pirmā vieta ir četrus punktus izcīnījušajai Francijai, pa trīs punktiem ir Vācijai un Portugālei, bet punktus – Ungārijai. Francūžiem jau ir nodrošināta vieta izslēgšanas turnīrā, Vācijai un Portugālei var pietikt ar neizšķirtu, bet Ungārijai izredzes ir tikai teorētiskas, jo nepieciešama pārliecinoša uzvar pār Vāciju.

Pirmajā kārtā Portugāle salauza Ungārijas pretestību un uzvarēja ar 3:0, bet Francija ar 1:0 uzveica Vāciju, kurai bumbu savos vārtos ieraidīja Matss Hummelss. Otrajā kārtā Ungārija noturēja neizšķirtu 1:1 pret Franciju, kamēr Vācija ar 4:2 bija pārāka pār Portugāli.

Portugālei un Francijai aiz muguras ir 27 savstarpējās spēles, no kurām 19 uzvarējuši francūži, sešās portugāļi un divreiz abas izlases cīnījušās neizšķirti.

Pusfinālos 1984.gada Eiropas čempionātā, 2004.gada Eiropas čempionātā un 2006.gada Pasaules kausā uzvarēja Francija, bet pirms pieciem gadiem kontinentā meistarsacīkšu finālā pārāki ar 1:0 bija Portugāles futbolisti.

Atjaunot

Teksta tiešraide

0 Komentāru