TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. HORVĀTIJA – SPĀNIJA

0 Komentāru
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. HORVĀTIJA – SPĀNIJA
AFP/EPA/SCANPIX

Pirmdien EURO 2020 piektajā astotdaļfināla spēlē Horvātijas izlase Kopenhāgenas “Parken” stadionā tiekas Spānijas izlasi.

Horvātijas futbolisti izcīnīja otro vietu D apakšgrupā, kur ar 0:1 zaudēja Anglijai, cīnījās neizšķirti 1:1 ar Čehiju un izšķirošajā spēlē ar 3:1 pārspēja Skotiju. Divus vārtus horvātiem guvis Ivans Perišičs, taču viņš pozitīva Covid-19 testa dēļ bija spiests doties pašizolācijā un uz astotdaļfināla mača norises vietu nav devies.

Spānija čempionātu sāka ar lielu dominanci pār Zviedriju, tomēr mačs noslēdzās neizšķirti 0:0. Pēc tam vēl viens neizšķirts 1:1 pret Poliju, bet noslēdzošajā un izšķirošajā spēlē spāņi ar 5:0 sagrāva Slovākiju, izcīnot otro vietu E apakšgrupā. Spāņiem produktīvākie ar divām rezultatīvām piespēlēm bijuši Pavlo Sarabija un Herards Moreno.

Spānija ir trīskārtēja Eiropas čempione un ir vienīgā komanda, kas izcīnījusi divus titulus pēc kārtas – 2008. un 2012.gadā. Tāpat spāņi ir 1984.gada vicečempioni. 2018.gada Pasaules kausa finālisti horvāti Eiropas meistarsacīkstēs divreiz aizkļuvuši līdz ceturtdaļfināla fāzei.

Atjaunot

Teksta tiešraide

0 Komentāru