TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. FRANCIJA – ŠVEICE

0 Komentāru
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. FRANCIJA – ŠVEICE
AFP/SCANPIX

Pirmdien EURO 2020 sestajā astotdaļfināla spēlē Francija Bukarestes Nacionālajā stadionā tiekas ar Šveici.

Francija čempionāta ievadā ar 1:0 uzvarēja Vāciju, pēc tam bija neizšķirts 1:1 ar Ungāriju un apakšgrupu turnīra noslēgumā vēl viens neizšķirts 2:2 ar Portugāli – ar to gan bija gana, lai uzvarētu F apakšgrupā. Divus vārtus francūžiem guvis Karims Benzemā.

Šveice meistarsacīkšu sākumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Velsu, pēc tam zaudējums 0:3 Itālijai, bet noslēgumā uzvara 3:1, kas deva trešo vietu A apakšgrupā un pēc tam arī ceļazīmi uz astotdaļfinālu. Divreiz šveiciešiem izcēlies Džerdans Šakiri.

1984. un 2000.gada čempione Francija no pēdējiem septiņiem finālturnīriem sešos sasniegusi “play-off”. Pirms pieciem gadiem francūži palika otrie, finālā zaudējot Portugālei, kas jau nolikusi čempiones pilnvaras.

Šveice piedalās savās piektajās meistarsacīkstēs, bet tikai jaunajā formātā spējusi izkļūt no grupas. 2016.gadā Šveici astotdaļfinālā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā apturēja Polija.

Abām izlasēm aiz muguras ir 38 savstarpējās spēlēs, kurās 16 uzvaras ir Francijai, 12 Šveicei, bet desmit mači noslēgušies ar neizšķirtu rezultātu uz tablo.

Atjaunot

Teksta tiešraide

0 Komentāru