TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: EURO 2020. ANGLIJA – DĀNIJA

EPA/REUTERS/SCANPIX

Trešdien EURO 2020 otrajā pusfināla spēlē Anglijas izlase Vemblija stadionā tiekas ar Dānijas valstvienību.

Anglija uzvarēja D grupā, kur neielaida nevienus vārtus, ar 1:0 pārspējot Horvātiju un Čehiju un spēlējot 0:0 ar Skotiju. Astotdaļfinālā ar 2:0 izdevās uzvarēt spēcīgo Vāciju, bet pusfinālā Ukraina sagrauta ar 4:0.

Anglijas izlase ir vienīgā komanda šajā finālturnīrā, kas vēl nav ielaidusi vārtus. Komandai īpaši jāuzmanās mača pēdējās 15 minūtēs, jo dāņi pēdējās deviņās starptautiskajās spēlēs pašā galotnē guvuši sešus vārtus.

Dānija čempionāta pirmajā spēlē zaudēja produktīvo pussargu Kristiānu Ēriksenu, kurš pēc saļimšanas laukumā tika atdzīvināts un tagad jau mājās turpina rehabilitāciju. Dānija B apakšgrupā zaudēja Somija (0:1) un Beļģijai (1:2), bet noslēgumā ar 4:1 sagrāva Krieviju, izcīnot otro vietu grupā. Astotdaļfinālā dāņi ar 4:0 pārliecinoši uzvarēja Velsu, bet ceturtdaļfinālā ar 2:1 negaidīti uzvarēja Čehiju.