Stērlinga vārti atved Anglijai uzvaru pār Čehiju un triumfu D grupā

0 Komentāru

EURO 2020 otrdien D grupas izšķirošajā spēlē Londonā Anglija ar 1:0 uzvarēja Čehiju.

Anglijas izlases labā vārtus guva Rahīms Stērlings.

D apakšgrupā pirmo vietu ar septiņiem punktiem ieņēma Anglija, pa četriem punktiem bija Horvātijai un Čehijai, bet Skotija turnīru noslēdza ar vienu punktu. Čehija un Anglija jau pirms tam bija nodrošinājušas vismaz trešo pozīciju un vietu astotdaļfinālā, bet otrdien šīm komandām pievienojās arī Horvātija.

Jau otrajā minūtē Stērlings pārcēla bumbu pāri pretinieku vārtsargam, taču tā trāpīja pa stabu, savu vēlamo mērķi nesasniedzot. Toties 11.minūtē pēc Džeka Grīliša centrējuma Stērlings ar galvu raidīja bumbu tīklā – 1:0 Anglijas izlases labā.

Spēles 26.minūtē Herija Keina tuvu sitienu atvairīja Tomāšs Vaclīks, bet dažas minūtes vēlāk pēc Tomāša Holeša tāla sitiena savu meistarību nodemonstrēja Džordans Pikfords.

Čehija – Anglija. Pilns spēles apskats

Otrajā puslaikā spēle ritēja mierīgi un nevienai no komandām neizdevās nopietni apdraudēt vārtu drošību. Vien 86.minūtē bumbu vārtos ieradīja Džordans Hendersons, taču aizmugures situācijas dēļ vārtu guvums netika ieskaitīts.

Grupas pirmajās spēlēs Anglija ar 1:0 uzvarēja Horvātiju, bet Čehija ar 2:0 bija pārāka ar Skotiju. Otrajās spēlēs divi neizšķirti – 1:1 starp Čehiju un Horvātiju un 0:0 starp Angliju un Skotiju.

2021.gada Eiropas čempionāta finālturnīrs līdz 11.jūlijam norisināsies Eiropas 11 pilsētās. Kontinenta spēcīgākā komanda tiks noskaidrota Vemblija stadionā Londonā. Atjaunotais Vemblija stadions izlašu turnīru titula maču uzņems pirmo reizi vēsturē, bet tā priekštecī savulaik tika izspēlēts 1966.gada Pasaules kausa fināls un 1996.gada Eiropas čempionāta fināls.

0 Komentāru