Spānija savā EURO 2020 atklāšanas spēlē nespēj pārvarēt Zviedrijas aizsardzības vaļņus

EURO 2020 pirmdienas trešajā spēlē Spānijas izlase Seviljā E grupas mačā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Zviedrijas valstsvienību.

Mačs iesākās piesardzīgi, un spāņi visu pirmo puslaiku kontrolēja spēles gaitu. “Sarkanā fūrija” tuvu vārtu guvumam bija 38. minūtē, kad Alvaro Morata no labas pozīcijas tikai nedaudz sita garām stabam. Pēc tam otrā laukuma galā Aleksandera Īzaka sistā bumba no Markosa Ljorentes kājas trāpīja pa vārtu stabu, šoreiz veiksmei nostājoties Spānijas izlases pusē.

Puslaika beigās Spānijas futbolisti izdarīja pamatīgu spiedienu uz Zviedrijas izlases vārtiem. Vienā no epizodēm tikai vārtsargs Robins Ulsens glāba zviedrus no zaudētiem vārtiem pēc Daniela Olmo sitiena.

Spānija – Zviedrija. Pilns spēles apskats:

Otrajā puslaikā spāņi turpināja saspēlēties, bet 60.minūtē zviedri pārrāva pretinieku uzbrukumu. Pretuzbrukumā soda laukumā Īzaks trīs spāņu ielenkumā izdarīja piespēli pie vārtiem, bet Markuss Berjs nespēja ieraidīt bumbu mērķī.

Pamatlaika pēdējā minūtē Herarda Moreno no tuvas distances izdarīto sitienu ar kāju atvairīja Ulsens, noturot 0:0 uz rezultāta tablo. Kompensācijas laikā Moreno pāris epizodes sita pāri un garām vārtiem, bet Pavlo Sarabija raidīto bumbu tvēra Ulsens.

Spānijas futbolisti, neskatoties uz dominējošo sniegumu, tā arī vārtus neguva un tika izsvilpti no savu līdzjutēju puses.

Jau ziņots, ka pirms tam šajā apakšgrupā Slovākija negaidīti ar 2:1 (1:0) uzvarēja Poliju.