Slovākija Sanktpēterburgā apspēlē mazākumā palikušo Poliju

0 Komentāru

Pirmdien EURO 2020 pirmdienas otrajā spēlē Slovākija Sanktpēterburgā E grupā ar 2:1 uzvarēja mazākumā palikušo Poliju.

Slovākiem vārtus guva Roberts Maks ar pretinieku vārtsarga Vojceha Ščensnija palīdzību un Milans Škrinjars, bet poļiem – Karols Linetijs.

Par pirmo bīstamo momentu spēlē parūpējās slovāku uzbrucējs Ondrejs Duda, kurš mača 14.minūtē sita bumbu tikai nedaudz garām vārtiem. Ščensnijs gan to, visticamāk, būtu atvairījis.

Tomēr četras minūtes vēlāk slovāki panāca savu. Polijas izlasei neveiksmīgi nospēlējot aizsardzībā, Maks tika galā ar vairākiem pretiniekiem, izdarīja sitienu pa vārtiem un bumba no Ščensnija nonāca tīklā.

Slovāki turpināja spēlēt cieši aizsardzībā un izdarīja bīstamākus sitienus, nekā pretinieki. Poļiem gan bija laba iespēja 34.minūtē, kad spēcīgu tālsitienu izpildīja Gžegožs Krihovjaks, kurs raidītā bumba lidoja pāri vārtiem.

Polija – Slovākija. Pilns spēles apskats:

Otrā puslaika pirmajā minūtē pēc lieliskas kombinācijas pretinieku soda laukumā bumbu no tuvas distances vārtos raidīja Linetijs – 1:1. Linetija 32 sekundē gūtie vārti Eiropas čempionātā ir otrie ātrākie otrajā puslaikā.

Poļi arvien vairāk sāka izdarīt spiedienu uz Slovākijas izlases vārtiem, tomēr 62.minūtē palika bez Krihovajaka, jo pussargs pēc otrās dzeltenās kartītes saņemšanas tika noraidīts no laukuma.

Otrā puslaika vidū, 69.minūtē, slovāki atgriezās vadībā. Nedaudz pirms soda laukuma līnijas Škrinjars saņēma bumbu, vairāku poļu ielenkumā to apstrādāja un ar spēcīgu sitienu trieca vārtos.

Polijas futbolisti, spītējot tam, ka bija nonākuši desmit vīru sastāvā, centās turpināt izdarīt spiedienu. Kompensācijas laika pirmajā minūtē Jans Bednareks, izdarot sitienu no aptuveni 11 metriem, tikai mazliet sita bumbu garām vārtiem. Dažas minūtes vēlāk no soda laukuma līnijas sita Karols Šviderskis, taču slovāku vārtsargs Martins Dūbravka bija savā vietā un neļāva panākt 2:2.
0 Komentāru