Noskaties! 11 metru sitienu sērija, kurā Šveice aizsūtīja mājās pasaules čempioni Franciju

2 komentāri

Pirmdien EURO 2020 sestajā astotdaļfināla spēlē Šveice sensacionāli aizsūtīja mājās pasaules čempioni Franciju.

Šveices futbolisti Bukarestes Nacionālajā stadionā bija pārāki 11 metru sitienu sērijā, mačā izcīnot uzvaru ar 4:3.

Vēl desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Francija bija vadībā 3:1, bet Hariss Seferovičs un Mario Gavranovičs guva divus vārtus, panākot neizšķirtu.

Papildlaikā rezultāts nemainījās. 11 metru sitienu sērijā šveicieši visas piecas reizes pārspēja Igo Lorisu, bet Francijai izšķirošajā piektajā sērijā Kiliana Mbapē sitienu atvairīja Jans Zommers.

Ceturtdaļfinālā Šveice 2. jūlijā Sanktpēterburgā tiksies ar Spāniju, kas astotdaļfinālā vēl vienā dramatiskā mačā papildlaikā ar 5:3 uzvarēja Horvātiju.