Miljoni visā pasaulē kaunina Itālijas simulantu – Immobile augšāmceļas pēc iesistiem vārtiem

28 komentāri

Piektdien EURO 2020 otrajā ceturtdaļfināla spēlē Itālijas izlase Minhenē ar 2:1 uzvarēja Beļģijas valstvienību.

31.minūtē pēc brīvsitiena izspēles sadūrēs Čiro Immobiles un Jana Vertongena kājas. Itālijas uzbrucējs pēc sadursmes ar beļģu aizsargu nokrita kā nopļauts un kādu brīdi vārtījās soda laukumā.

Tomēr brīdī, kad Nikollo Barella guva vārtus, pēkšņi pielēca kājās un aizskrēja kā no jauna dzimis apsveikt savu komandas biedru.

Apbrīnojama izveseļošanās! Tomēr sociālo tīklu laikmetā Immobiles augšāmcelšanos jau noskatījušies miljoniem fanu. Savukārt komentārus pie video Čiro labāk nelasīt…

Savu gan Immobile panāca – beļģu aizsargu uzmanība bija novērsta, Barella guva Itālijas pirmos vārtus, liekot pamatu uzvarai ar 2:1.