Mbapē atvainojas par nerealizēto 11 metru sitienu un Francijas aiziešanu no EURO 2020

11 komentāri
Mbapē atvainojas par nerealizēto 11 metru sitienu un Francijas aiziešanu no EURO 2020
EPA/SCANPIX

Pirmdien EURO 2020 sestajā astotdaļfināla spēlē Šveice Bukarestes Nacionālajā stadionā 11 metru sitienu sērijā ar 4:3 uzvarēja pasaules čempioni Franciju.

Francijas uzbrucējs Kilians Mbapē savos sociālajos tīklos publicēja ziņu, kurā atvainojas līdzjutējiem par neiesisto 11 metru sitienu.

”Man ļoti žēl par izšķirošo sitienu. Es gribēju palīdzēt komandai, bet man neizdevās. Es zinu, ka jūs, fani, esat ļoti vīlušies, bet es vēlos pateikties jums par atbalstu un ticību mūsu komandai. Vissvarīgākais ir atgriezties nākotnē spēcīgākiem. Apsveicu Šveices izlasi, ” savā “Instagram” profilā raksta Mbapē.

Šis sniegums Eiropas čempionātā bija vissliktākais Francijas izlasei kopš 2008. gada, kad komanda nespēja kvalificēties no grupas. Iepriekšējā EURO francūži finišēja otrajā vietā, finālā zaudējot Portugālei (0: 1). 2018. gadā Didjē Dešāna komanda uzvarēja pasaules čempionātā Krievijā.

Pēc spēles līdzjutēji atbalstīja Mbapē komentāros. To pašu darīja partneri valstsvienībā – vārtsargs un komandas kapteinis Igo Loriss. Arī Brazīlijas izlases leģendārais futbolists Pelē uzrakstīja vārdus uzbrucēja atbalstam.

Francija – Šveice. 11 metru sitienu sērija

11 komentāri