Manuels Noiers: Īpaši sāpīgi, ka šādi beidzas mūsu izlases trenera Joahima Lēva laikmets

1 komentārs
AFP/SCANPIX

Anglija otrdien Londonas Vemblija stadionā EURO 2020 septītajā astotdaļfināla spēlē ar 2:0 uzvarēja Vāciju un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Vācijas futbola izlases kapteinis un vārtsargs Manuels Noiers savos sociālajos tīklos publicēja ziņu, kurā pauž vilšanos par neveiksmīgu EURO 2020 astotdaļfināla spēli, kur Anglijas izlase pārliecinoši izrādīja pārākumu.

”Arī nākamajā dienā sajūtas nav tās labākās. Vilšanās ir milzīga, taču šie mirkļi ir futbola sastāvdaļa, pat ja tie sāp. Mēs uzvaram kopā un zaudējam kopā. Īpaši sāpīgi, ka šādi beidzas mūsu izlases trenera Joahima Lēva laikmets. Mēs esam viņam daudz parādā. Visu labu, Joahim! Paldies visiem par atbalstu!” savā ”Instagram” profilā raksta Noiers.

Anglija ceturtdaļfinālā 3. jūlijā Romā tiksies ar Ukrainu.

Pārējos ceturtdaļfināla pāros 2.jūlijā Minhenē tiksies Beļģija un Itālija, bet Sanktpēterburgā – Šveice un Spānija, kamēr 3.jūlijā Baku būs Čehijas un Dānijas izlašu pretstāve.

Ceturtdaļfināli notiks 2. un 3. jūlijā, pusfināli – 6. un 7. jūlijā, bet finālcīņa gaidāma 11. jūlijā.