Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ilvars Koscinkevičs

Ilvars Koscinkevičs

Par sportu: Sports vienmēr bijis viena no manām fizioloģiskajām vajadzībām. Amatiera statusā arvien izloku kājas, jau 14 gadus Latvijas čempionātā pārstāvot vienu no Latvijas vecākajiem futbola klubiem “Alberts”. Sāku komentēt: 2008. gadā. Favorītsports: Futbols. Jau no bērnības esmu bijis atkarīgs no šīs spēles, par ko man prieks! Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Skatos gan Latvijas čempionāta 3. līgas spēles, gan bērnu futbola turnīru mačus. Atliek atskanēt svilpei, un esmu iekšā! Ko daru ārpus komentēšanas? Esmu futbola un izklaides halles “Playoff Arena“ vadītājs, kā arī bērnu futbola treneris Rīgas klubā “Futbola Parks Academy”. Hobiji: Man patīk skriešana, rakstīšana un piedalīšanās grāmatu radīšanas procesā. Aizrauj arī labdarība. Slēptais talants: Ir kāda grāmata, kas gaida savu izdošanu! Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Neizšķērdēt laiku, neizšķērdēt dzīvi!

Oskars Morozovs

Oskars Morozovs

Par sportu: Pāris gadus esmu trenējies hokejā, savukārt futbolu esmu spēlējis amatiera līmenī. Sāku komentēt: 2008. gadā. Favorītsports: Futbols. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Anglijas Premjerlīga, Vācijas Bundeslīga. Ko daru ārpus komentēšanas? Esmu žurnālists, aktieris un režisors. Hobiji: Pārgājieni, makšķerēšana, kino, literatūra, mūzika, ceļošana, kulinārija. Slēptais talants: Tāpēc jau tie ir slepeni, lai tos neatklātu! Dzīves moto vai aizraujošs fakts: 2016. gadā biju brīvprātīgais vasaras olimpiskajās spēles Brazīlijā, Riodežaneiro!

Kārlis Krēgers

Kārlis Krēgers

Par sportu: Par sportu interesējos kopš bērna kājas. Esmu darbojies kā sporta žurnālists nacionālajā informācijas aģentūrā LETA un portālā Skaties.lv, tāpat esmu veidojis publikācijas vairākiem sporta blogiem, kā arī uzturējis sociālos tīklus ar sportu saistītiem TV kanāliem un platformām. Sāku komentēt: 2018. gadā. Spilgti atceros pirmo – pārbaudes spēle starp Angliju un Nigēriju, gatavojoties Pasaules kausa izcīņai Krievijā. Favorītsports: Futbols pārliecinoši ir sporta veids Nr. 1. Sekoju līdzi visiem lielākajiem sporta forumiem un sacensībām pasaulē – basketbolam, hokejam, handbolam, pat šautriņām. Īpaši patīk cīņas sporta veidi – bokss, MMA. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Anglijas futbolam – Premjerlīgai un zemākajām līgām. Patīk arī Vācijas Bundeslīga, Skotijas futbols, kā arī pārējās vadošās līgas Eiropā. Ko daru ārpus komentēšanas? Darbojos digitālā satura mārketinga aģentūrā. Pēdējo piecu gadu laikā bijusi pieredze darbā ar lielākajiem zīmoliem Latvijā visdažādākajās nozarēs, kas lieliski ir paplašinājušas manu redzesloku. Ik pa laikam dodu padomus par kritisko domāšanu sociālajos tīklos. Hobiji: Patīk sportiskas aktivitātes, arī spēļu konsole PS4. Pēdējos gados piedalos Sporta un futbola prāta spēlēs. Skatos arī TV šovus, seriālus, filmas un klausos podkāstus. Padziļināti sekoju līdzi politikai un starpvalstu attiecībām. Slēptais talants: Esmu pabeidzis pavāru skolu, spēlēju bungas un klavieres. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Patīk uzskatīt, ka galu galā vienmēr viss būs labi!

Marks Bogdanovs

Marks Bogdanovs

Par sportu: Sports man ir ļoti tuvs – profesionāli spēlēju futbolu un telpu futbolu, esmu aktīvs vārtsargu treneris. Sāku komentēt: 2019. gadā, kad tiku pieaicināts komentēt UEFA Čempionu līgas jauniešu spēles kopā ar Kārli Krēgeru. Favorītsports: Futbols, hokejs, basketbols, biatlons, bobslejs. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Sekoju līdzi sportam kopumā. Ko daru ārpus komentēšanas? Profesionāli spēlēju telpu futbolu, strādāju par futbola vārtsargu treneri un televīzijā. Hobiji: Sports, auto, aktīvā atpūta. Slēptais talants: Vēl neesmu atklājis. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Dari, kas darāms, un lai notiek, kam jānotiek.
Esmu Latvijas Kausa ieguvējs gan lielajā futbolā, gan telpu futbolā.

Arkādijs Birjuks

Arkādijs Birjuks

Par sportu: Esmu futbolista vecākais brālis, atbalstītājs, futbola un hokeja līdzjutējs. Tas līdzjutējs, kurš rezultātus pieraksta kladītēs un ar nepacietību gaida spēles! Sāku komentēt: 2015. gada 25. aprīlī – komentēju Latvijas futbola 1. līgas spēli starp "Audu" un "Valmieru". Favorītsports: Pirmām kārtām futbols un tikai pēc tam – hokejs. Pats spēlēju florbolu, volejbolu un nodarbojos ar vieglatlētiku. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Pamatā vietējās futbola komandas un Latvijas futbolisti ārzemēs. Tālāk – starptautiskie mači un Itālijas, Anglijas, Krievijas un Vācijas futbola līgas. Mīļākā futbola komanda jau 16 gadus ir Maskavas CSKA. Ko daru ārpus komentēšanas? Producēju futbola raidījumus internetā, TV un radio, veidoju komunikāciju Latvijas telpu futbolam, kā arī teksta materiālus par futbolu. Hobiji: Latvijas un pasaules apceļošana, skriešana, kino un seriāli. Slēptais talants: Spēja iegaumēt svarīgus un mazāk svarīgus datumus un notikumus, balstoties uz tajā dienā notikušajiem futbola mačiem. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Reti esmu atrodams vienā vietā.
Aizraujošs fakts – 2018. gada Pasaules kausa finālturnīrā ar vilcieniem, autobusiem un auto nobraucu vairāk nekā 10 tūkstošus kilometru.

Romāns Antonovičs

Romāns Antonovičs

Par sportu: Esmu aktīva dzīvesveida piekritējs. Ziemā slidoju un slēpoju (ļoti patīk kalnu slēpošana), vasarā braucu ar velo un skrienu visa gada garumā. Spēlēju skvošu (droši var pievienoties), ar prieku apmeklēju peldbaseinu. Varu lekt ar lecamauklu pusstundu. Sāku komentēt: Pirms desmit gadiem. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Sekoju līdzi daudziem Latvijas sportistiem, kuru vidū ir Kaspars Daugaviņš, Toms Skujiņš, Kaspars Dubra, Ričards Bolotņiks, Anastasija Sevastova, Martins un Tomass Dukuri. Globālā mērogā nelaižu garām nevienu F1 posmu, patīk tramplīnlēkšana (fanoju par Štefānu Kraftu), futbolā viens no favorītiem ir klubs “Napoli”. Ko daru ārpus komentēšanas? Lasu ziņas radio ēterā, intervēju sportistus, attīstu podkāstu, ierunāju filmas.
Tāpat audzinu bērnus, bildēju ceļojumos, spēlēju klavieres, gatavoju ēst.
Esmu akordeona spēles pasniedzējs mūzikas skolā un orķestra diriģents. Hobiji: Izrādās, ka man patīk apgūt ne tikai sarunu valodas, bet arī datorvalodu. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Ja citi var, tad es arī varu!

Jānis Vuguls

Jānis Vuguls

Par sportu: Esmu bijis futbola kluba “Jelgava” direktors 5 gadu garumā, šobrīd esmu futbola treneris Ozolnieku sporta skolā. Sāku komentēt: 2009. gada 25. janvārī. Favorītsports: Futbols, hokejs, beisbols. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Anglijas Premjerlīgas futbola komandas. Ko daru ārpus komentēšanas? Projektu vadītājs, zinātniskais asistents Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā "Silava", futbola treneris. Hobiji: Ceļošana dabā. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Ja nezini ko darīt, dari, ko var izdarīt!

Jānis Pakalns

Jānis Pakalns

Par sportu: Futbolu sāku spēlēt 7 gadu vecumā un turpinu to vēl šobrīd. Tā man ir svarīga ikdienas sastāvdaļa gan fana lomā, gan sportista, komentētāja un eksperta lomā. Sāku komentēt: Pirms 2,5 gadiem, kad klubs “Liverpool” spēlēja pret klubu “Napoli”. Favorītsports: Futbols, MMA. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Par futbola klubu Madrides “Real” fanoju kopš bērnības.
Deivids Bekhems bija mans elks. Ko daru ārpus komentēšanas? Cenšos būt labs draugs savai draudzenei! Hobiji: Grils un aliņš. Slēptais talants: Labi runāju ar britu akcentu. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Es cienu cilvēkos atklātību un konkrētu valodu.

Toms Prāmnieks

Toms Prāmnieks

Par sportu: Man ir ļoti tuvas attiecības ar hokeju un florbolu. Sāku komentēt: 2010. gadā komentēju savu pirmo hokeja spēli. Favorītsports: Hokejs, futbols, Formula 1, WRC. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Sekoju līdzi visam!
Pastiprināti latviešu hokejistiem NHL, KHL un Eiropas hokeja līgās. Ko daru ārpus komentēšanas? Esmu TV3 Ziņu un rīta raidījuma “900 sekundes” sporta moderators, kuram patīk vadīt arī podkāstus. Hobiji: Ceļošana, nolaist jumtu kabrioletam un izbraukt pa saulainajām Saulkrastu ielām. Pavadīt laiku ar ģimeni vienmēr un visur. Slēptais talants: Pacietība – tas ir talants! Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Uzvarētāji nemeklē attaisnojumus.

Vladimirs Ivanovs

Vladimirs Ivanovs

Par sportu: Patīk futbols, bokss, volejbols, hokejs! Sāku komentēt: 2004. gadā. Favorītsports: Futbols, volejbols, vieglatlētika, hokejs, biatlons un bokss. Sporta komandas, spēlētāji, kam sekoju Visi Latvijas sportisti, kā arī Zlatans Ibrahimovičs, Neimars, Juseins Bolts, Sidnijs Krosbijs, Aleks Ovečkins, Artemijs Panarins, Juhanness Klēbo u.c. Komandas – AC Milan un Itālijas futbola izlases. Ko daru ārpus komentēšanas? Televīzijas un radio programmu vadītājs un sporta korespondents, žurnālists. Hobiji: Mans ikdienas darbs. Slēptais talants: Īstas emocijas, humors un sporta zināšanas. Dzīves moto vai aizraujošs fakts: Vienmēr attīstīties, uzzināt ko jaunu un nekļūt garlaicīgam!