Zviedrija

2020.gada Eiropas futbola čempionātu Zviedrijas valstsvienības līdzjutēji gaidīja ļoti nepacietīgi, jo atgriezties valstsvienības rindās bija solījis pēdējo gadu labākais valsts futbolists Zlatans Ibrahimovicš, taču uzbrucēja gūtā trauma šo atgriešanos atlika uz nenoteiktu laiku.

Neskatoties uz to valstsvienības galvenā trenera Jannes Andersona rīcībā ir ļoti spēcīga komanda, kuras mērķis ir tika viens, izkļūt no E grupas.

Robins Olsens no “Everton” būs valstsvienības pamatvārtsargs, kuram palīdzēt centīsies pieredzējušie aizsargi Andreas Grankvists (“Helsingborgs”) un Viktors Lindelofs no Mančestras “United”. Albins Ekdāls (“Sampdoria”), Emīls Forsbergs (“RB Leipzig”), Dejans Kulusevskis (“Juventus”) būs atslēgas spēlētāji laukuma vidus daļā, kamēr uzbrukuma smailē darbosies Markus Bergs (“Krasnodar”).

Zviedrijas EURO 2020 modelī uzmanība jāpievērš gados jaunajiem Kulusevskim, Aleksandram Isākam (“Real Sociedad”) un Zviedrijas futbola leģendas Henrika Larsona dēlam Džordam Larsonam (Maskavas “Spartak”), jo ar šiem futbolistiem zviedri saista savu fubola nāktoni.

Zviedrijas valstsvienība cīņu par izslēgšanas spēlēm sāks 14.jūnijā pret Spānijas izlasi, pēc tam 18.jūnijā pretiniekos būs Slovākija, bet 23.jūnijā gaidāma spēlē pret Poliju.