Vācija

Gatavojoties EURO 2020 finālturnīram Vācijas futbola pasaulē valdīja viens galvenais jautājums, vai šis būs pēdējais finālturnīrs komandas pamatvārtsargam Manuelam Noiream (Minhenes “Bayern”), kurš 7.jūnijā pret Latviju aizvadīja savu 100 spēli

Tāpat, valstsvienības treneris Joahims Lēvs sastāvā atgrieza Minhenes “Bayern” pussargu Tomasu Milleru un aizasrgu Matsu Hummelsu no Dortmundes “Borussia”.

Noiers, kurš būs neapšaubāms valstsvienības līderis, kapteinis ir apsolījis turpināt pārstāvēt valstsvienību arī pēc EURO 2020, tātad, viss kārtībā. Vācijas izlases aizsardzība balstīsies uz Londonas “Chelsea” aizsarga Antonio Ridigera, Matiasa Gintera (Dortmundes “Borussia”), Matsa Hummelsa un Niklasa Zīles (Minhenes “Bayern”) pleciem, kamēr pussargu līnijā Lēvam rotācija ir ļoti plaša. Džošua Kimmihs, Līrojs Sanē (abi Minhenes “Bayern”), Kai Hārvecs (“Chelsea”), Toni Kross (Madrdies “Real”), Ilkajs Gundogans (Mančestras “City”), un Tomass Millers.

Uzbrukumā darbosies Seržs Gnarbī (Minhenes “Bayern”) un Timo Verners no Londonas “Chelsea”, bet vācu futbolistu klase un talants Lēvam ļaus rotēt ar sastāvu, taktiktu nebaidoties par kvalitātes kritumu laukumā.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka šis būs pēdējais finālturnīrs valstsvienības galvenajam trenerim Joahimam Lēmam, kurš pēc šī turnīra atstāts savu amatu, tāpēc izkļūšana no EURO 2020 nāves grupas ir pats, pats minimums uz ko cer treneris, futbolisti, līdzjutēji.

Vācija, kas tiek pieskaitīta kā viena no favorītēm uz uzvaru EURO 2020, pirmo spēli aizvadīs 15.jūnijā pret spēcīgo Franciju, 19.jūnijā pretim vēl viens futbola grands Portugāle, bet grupu turnīra pēdējā spēlē 23.jūnijā pretim stāsies Ungārijas futbolisti.