Horvātija

Horvātijas izlases sniegumu turnīrā var gaidīt ar lielu interesei, jo no šīs komandas nekad nevar zināt ko sagaidīt. Rezultāti var būt tik dažādi un pārsteidzoši, ka prognozēt viņu sniegumu laukumā nevajadzētu.

Sastāvā ir vairāki skaļi vārdi, kas savas kvalitātes uz Eiropas skatuves jau ir apliecinājuši vairākkārt, un ir vairāki ne tik zināmi spēlētāji futbola faniem. Bet droši var teikt, ka viņi visi ir īsti cīnītāji un nevienam pretiniekam pret viņiem viegli neklāsies.

Horvātija turnīram kvalificējās no pirmās vietas E grupā, kur astoņās spēlēs tika piedzīvots viens zaudējums ungāriem, un tika nospēlēti vairāki negaidīti neizšķirti.

Laukumā galvenās figūras būs Madrides ‘’Real’’ pamatsastāva vērtība Luka Modričs, ‘’Chelsea’’ pussargs Mateo Kovačičs un Milānas ‘’Inter’’ uzbrucējs Ivans Perisičs.

Pēdējās pārbaudes spēles horvāti iespēlē 3 – 3 – 4 formātu ar trīs uzbrucējiem priekšā, kas izskaidrojams ar to, ka komandai ir ļoti kvalitatīvi smailes uzbrucēji, kuri aizvadījuši rezultatīvas sezonas savos klubos.

Kā pirmo vārtsargu var prognozēt Horvātijas čempionāta līdervienības Dinamo ‘’Zagreb’’ pirmo nummuru Dominiku Livakoviču, kurš šosezon aizvadīja 33 spēles.

Horvātija EURO 2020 ielozēta D grupā, kur spēkosies ar Angliju, Čehiju un Skotiju.