Anglija

Anglijas futbola izlase vienmēr uz čempionātiem dodas ar lielām ambīcijām un mērķi ir tikai augstākie gan pasaules kausā, gan Eiropas čempionātā, ko pierāda iekļūšana 2018. gada pasaules kausa pusfinālā.

EURO 2020 grupu turnīra fāzē angļus vienozīmīgi var uzskatīt par komandu, kurai jāpārvar šis slieksnis, spēlējot D grupā kopā ar Čehiju, Horvātiju un Skotiju.

Vairums komandas spēlētāju pārstāv Anglijas Premjerlīgas klubus, tāpēc par viņu kvalitātēm nav šaubu – visi spēlētāji ir augsta līmeņa speciālisti.

Par komandas spilgtākajiem spēlētājiem var saukt abu Mančesteras klubu pārstāvjus, Rahīmu Stērlingu, Markusu Rešfordu, Kailu Vokeru, kā arī ‘’Tottenham’’ uzbrukuma spīdekli Hariju Keinu, kurš ir arī ar vārtiem bagātākais spēlētājs Anglijas izlasē. Protams, aizmirst nevar arī jauno un talantīgo Dortmundes ‘’Borussia’’ spēlētāju Džeidonu Sančo, kurš iedos komandai plusiņu ar savām neordinārajām darbībām flangos.

Iespējams, par vājāko Anglijas izlases punktu var uzskatīt vārtsargu līniju, kur tikai Džordans Pikfords ir ar pieredzi lielākajos izlašu turnīros.

Angļi Euro 2020 kvalificējās ļoti pārliecinoši, A grupā astoņās spēlēs, izcīnot septiņas uzvaras un kopā ielaižot tikai sešus vārtus, turpretī iesitot 37 golus, kas parāda uzbrukuma kvalitātes.