Iedvesmojošā Dānija uzvar Čehiju un iekļūst EURO 2020 pusfinālā

Sestdien EURO 2020 trešajā ceturtdaļfināla spēlē Dānijas izlase Baku ar 2:1 uzvarēja Čehiju un iekļuva turnīra pusfinālā.

Vārtus Dānijai guva Tomass Dileinijs un Kaspers Dolbergs, bet čehiem “gols” Patrika Šika kontā.

Dāņi vadībā izvirzījās jau piektajā minūtē, kad ar precīzu sitienu ar galvu pēc Jensa Strigera Larsena piespēles no stūra sitiena izcēlās Dileinijs, bumbu vārtu kreisajā stūrī raidot ar galvu no 11 metru sitiena atzīmes – 1:0.

Čehi atguvās un sāka uzbrukt vairāk, taču 42.minūtē vēlreiz pie vārtiem tika dāņi. Pēc Joakima Mehles centrējuma ar galvu līdz bumbai nedaudz neaizsniedzās Dileinijs, taču tā piezemējās tieši uz kājas Dolbergam, kurš no gaisa to raidīja vārtos – 2:0.

Čehija – Dānija. Pilns spēles apskats:

Otro puslaiku čehi sāka ar divām maiņām un visu otro puslaiku mēģināja atspēlēties. Laukumā bija vairāk cīņas, un dāņi centās nosargāt pārsvaru.

51.minūtē čehi vienus vārtus atguva pēc Vladimīra Coufala centrējuma tieši uz galvas Šikam, kurš bumbu nogādāja vārtos gar tieši gar kreiso vārtu stabu – 1:2.