Horvātija un Čehija asā un nepiekāpīgā EURO 2020 mačā spēlē neizšķirti

1 komentārs

EURO 2020 piektdienas otrajā spēlē Horvātija izlase Glāzgovas “Hampden Park” stadionā D grupas mačā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Čehijas valstvienību.

Čehijas izlases labā vārtus guva Patriks Šiks, bet Horvātijas valstsvienībā atzīmējās Ivans Perišičs. Šiks šajā finālturnīrā izcēlies jau trīs reizes.

Spēle sākās ar Čehijas izlases ofensīvu pie Horvātijas izlases vārtiem. Vēlāk čehu uzbrukumi noplaka, bet 18.minūtē atkal izdevās saasināt situāciju pie vārtiem, taču nevienam no Čehijas futbolistiem neizdevās tikt pie bumbas.

Horvāti pirmo reizi bumbu vārtu taisnstūrī sita trešajā desmitminūtē, kad Perišiča viegli sisto bumbu droši tvēra Čehijas izlases vārtsargs Tomāšs Vaclīks.

Horvātija – Čehija. Pilns spēles apskats:

Turpinājumā vienā no epizodēm Dejans Lovrens soda laukumā ar elkoni iesita Čehijas izlases uzbrukuma līderim Šikam, pārsitot uzbrucēja degunu. Pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tiesnesis uz Horvātijas izlases vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru Šiks ar asiņojošu degunu realizēja – 37.minūtē 1:0 Čehijas izlases labā.

Nedaudz vēlāk teicama iespēja panākt 1:1 bija Antem Rebičam, taču uzbrukuma noslēguma fāzē viņam neizdevās precīzs sitiens. Pirmā puslaika kompensācijas laikā Šiks izpildīja brīvsitienu, taču viņa sistā bumba lidoja krietni pāri vārtiem.

Jau otrā puslaika sākumā, 47.minūtē, Perišičs pēc pretinieku apspēlēšanas ielauzās soda laukumā un spēcīgi trieca bumbu tīklā – 1:1. Piecas minūtes vēlāk pēc Tomāša Součeka sitiena bumba noripoja gar kreiso vārtu stabu.

Spēle turpinājās no vieniem vārtiem uz otriem un 72.minūtē Nikolam Vlašičam tikai nedaudz pietrūka, lai iegūtu horvātiem vadību. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Bruno Petkoviča sitiena bumba noripoja gar kreiso vārtu stabu.