Fani, kuri ielauzās Vemblija stadionā, savainoja Anglijas futbolista Magvaira tēvu

0 Komentāru
Fani, kuri ielauzās Vemblija stadionā, savainoja Anglijas futbolista Magvaira tēvu
REUTERS/SCANPIX

Anglijas izlases futbolista Harija Magvaira tēvs EURO 2020 finālmačā cietis citu līdzjutēju radītajā haosā un pastāv bažas par viņam salauztām ribām. UEFA ir ierosinājusi disciplinārlietu par Anglijas izlases fanu rīcību finālspēles laikā un pirms tās.

Svētdienas vakarā pirms EURO 2020 finālspēles Vemblija stadionā tika piedzīvoti satraucoši brīži. Krietns līdzjutēju pūlis centās ielauzties stadionā, par spīti tam, ka viņiem nebija biļešu, un tiek ziņots, ka vismaz dažiem tas arī izdevās. Notiekošajās nekārtībās pie ieejas stadionā cietis arī Harija Magvaira tēvs.

“Mans tēvs bija tuvu panikai,” sacīja Magvairs intervijā Anglijas izdevumam “The Sun”. “Mums ir aizdomas, ka viņam ir lauztas ribas, un viņš tobrīd pēc triecieniem bija palicis bez elpas. Viņš teica, ka bija nobijies, un tā nav sajūta, ko es vēlos, lai kāds piedzīvo futbola spēles laikā.”

“Esmu redzējis vairākus video no stadiona,” turpināja Magvairs, kura izlase finālā piedzīvoja zaudējumu pēcspēles sitienu sērijā. “Priecājos, ka mani bērni negāja uz spēli. Viss varēja izvērsties daudz sliktāk, bet mums ir jāparūpējas, lai tas vairs neatkārtotos.”

UEFA jau atvērusi disciplinārlietu un izmeklēs notikumus Vemblija stadionā. Anglijas Futbola asociācijai izvirzītas apsūdzības par līdzjutēju veiktu izskriešanu laukumā, objektu izmešanu laukumā, necieņu pret Itālijas himnu un pirotehnikas izmantošanu.

Anglijas FA izpilddirektors Marks Bulinghems britu presei izteicies, ka tiks veikta rūpīga izpēte par notiekošo, un viņš norādīja, ka lielu atbildību nes alkohola reibumā esošie līdzjutēji, kuri centušies tikt stadionā bez biļetēm.

0 Komentāru