Ēriksens izrakstīts no slimnīcas un devies mājās

0 Komentāru
Ēriksens izrakstīts no slimnīcas un devies mājās
AP/SCANPIX

Dānijas futbola izlases pussargs Kristiāns Ēriksens izrakstīts no slimnīcas un devies mājās, informē Dānijas Futbola federācija (DFU).

Sestdien Eiropas čempionāta finālturnīrā Dānijas-Somijas izlašu spēlē pirmā puslaika beigās Ēriksens pēkšņi saļima. Ārsti nekavējoties devās laukumā un veica futbolistam kardiopulmonālo reanimāciju (CPR).

Sportists pēc atdzīvināšanas tika nogādāts slimnīcā, bet ceturtdien viņam tika implantēts kardioverteris-defibrilators. Šī ierīce palīdzēs regulēt sirds ritmu.

“Kristianam Ēriksenam tika veiksmīgi veikta operācija un viņš šodien izrakstīts no slimnīcas. Tāpat viņš šodien Helsingērā apciemoja izlasi un pēc tam devās mājās, lai atpūstos kopā ar ģimeni,” teikts DFU paziņojumā.

Kardiovertera-defibrilatora ievietošana gan nenozīmē, ka Ēriksenam jāliek punkts savai futbolista karjerai. Piemēram, Nīderlandes izlases aizsargs Delijs Blinds un Vācijas kārtslēcēja Katarīna Bauere turpina savas profesionāļu gaitas ar implantētām šādām ierīcēm.

Dānijas izlase čempionātu sāka ar zaudējumu 0:1 Somijai, bet pēc tam ar 1:2 atzina Beļģijas izlases pārākumu. Pirmdien dāņi spēkosies ar Krievijas izlasi ar mērķi izcīnīt uzvaru, kas ļautu saglabāt cerības par iekļūšanu astotdaļfinālā.

2021. gada Eiropas čempionāta finālturnīrs līdz 11. jūlijam norisināsies Eiropas 11 pilsētās.

0 Komentāru