Covid-19 uzliesmojuma gadījumā Izraēla ir gatava uzņemt UEFA Čempionu līgas un EČ finālturnīra spēles futbolā

0 Komentāru
Covid-19 uzliesmojuma gadījumā Izraēla ir gatava uzņemt UEFA Čempionu līgas un EČ finālturnīra spēles futbolā
PEXELS.COM

Gadījumā, ja Covid-19 izplatība atkal pieņemsies spēkā, Izraēla ir gatava uzņemt UEFA Čempionu līgas un arī Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīra spēles futbolā.

Izraēla ar šādu piedāvājumu klajā nākusi tāpēc, ka Covid-19 dēļ UEFA Čempionu līgā spēles no Vācijas un Spānijas tika pārceltas uz Ungāriju, Rumāniju un citām valstīm.

Aizvadītajā nedēļā Izraēlas Futbola asociācijas amatpersonas tikušās ar Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) prezidentu Aleksandru Čeferinu. Tikšanās reizē Izraēlas puse piedāvājusi Čeferinam savā valstī uzņemt dažas no Eiropas čempionāta finālturnīra spēlēm, kā arī pauda gatavību uzņemt Čempionu un Eiropas līgas spēles.

UEFA preses pārstāvis atklāja, ka Eiropas futbola jumtorganizācija dara visu iespējamo, lai Eiropas čempionāta finālturnīrs noritētu valstīs, kas sacensības uzņemt pieteicās jau iepriekš. Tāpat UEFA norādīja, ka, neraugoties uz Covid-19 pandēmiju, tās mērķis finālturnīru ir sarīkot 12 pilsētās, kā tas bija plānots iepriekš.

Līdz otrdienai Izraēlā Covid-19 vakcīnu bija saņēmuši jau četri miljoni iedzīvotāju. Izraēlā dzīvo nedaudz vairāk nekā 8,8 miljoni iedzīvotāju.

Jau ziņots, ka Eiropas čempionāta finālturnīrs ieplānots Eiropas valstu 12 pilsētās (Londonā, Minhenē, Romā, Baku, Sanktpēterburgā, Bukarestē, Amsterdamā, Dublinā, Bilbao, Budapeštā, Glāzgovā, Kopenhāgenā).

0 Komentāru