Anglijas ātrvilciens pārbrauc pāri Ukrainai, EURO 2020 pusfinālā spēlēs ar Dāniju

1 komentārs

Sestdien EURO 2020 ceturtajā ceturtdaļfināla spēlē Anglijas izlase Romas Olimpiskajā stadionā ar 4:0 sagrāva Ukrainas valstvienību.

Divus vārtus Anglijai guva Harijs Keins, pa vieniem – Herijs Magvairs un Džordans Hendersons.

Angļi izvirzījās vadībā jau pašā sākumā. Rahīms Stērlings piespēlēja Keinam soda laukumā, kur Keins ar ātru sitienu vārtu kreisajā stūrī guva vārtus. Ukraiņu vārtsargs Heorhijs Buščans bija bezspēcīgs.

17.minūtē Romāna Jaremčuka sitienu pretuzbrukumā no soda laukuma vārtu kreisajā apakšējā stūrī atvairīja Džordans Pikfords.

Ukraina – Anglija. Pilns spēles apskats:

33.minūtē Buščans bija pretkustībā, taču spēja atvairīt Deklana Raisa sitienu, taču šajā epizodē traumu guva aizsargs Serhijs Krivcovs, kurš tika nomainīts ar pussargu Viktoru Cigankovu, pārejot no spēles ar pieciem aizsargiem uz četriem.

Pēc salīdzinoši līdzīgā pirmā puslaika kā zibens spēriens no skaidrām debesīm ukraiņiem bija otrā puslaika sākums, kurā piecu minūšu laikā pēc sitieniem ar galvu no vārtsarga laukuma līnijas rezultāts tapa 0:3.

46.minūtē pēc Lūka šova centrējuma Harijs Magvairs apsteidza aizsargu un raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī, bet 50.minūtē Keins pēc vēl vienas Šova piespēles ar sitienu vārtu vidū panāca 3:0.

63.minūtē rezultāts kļuva 4:0. Stūra sitienu izpildīja Meisons Maunts, un Hendersons ar galvu raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī.

Ukraiņi ļoti centās gūt tā sauktos goda vārtus, taču arī viņiem tas neizdevās.