Anglija Vemblija stadionā revanšējas Horvātijai par zaudējumu Pasaules kausa pusfinālā

Anglijas izlase svētdien Londonā Vemblija stadionā EURO 2020 D grupas spēlē ar 1:0 uzvarēja Horvātijas valstvienību.

Jau pirmajās minūtēs vārtu konstrukciju norībināja Fils Foudens un arī turpmākajās minūtēs angļi vētraini uzbruka. Puslaika turpinājumā gan horvāti noslāpēja pretinieku uzbrukumus un pirmās 45 minūtes noslēdzās bezvārtu neizšķirti.

Otrā puslaika pirmajā pusē, 56.minūtē, pēc Kelvina Filipsa piespēles uzbrukuma smailē nonāca Stērlings, kurš bija nekļūdīgs – 1:0 futbola dzimtenes pārstāvju labā. Piecas minūtes vēlāk no tuvas distances pāri vārtiem sita Herijs Keins, taču epizode noslēdzās neveiksmīgi – angļu uzbrucējs ar sāniem ietriecās stabā, kas gan netraucēja viņam turpināt dueli.

Puslaika turpinājumā horvāti centās stiprināt uzbrukumu, bet angļi pēdējās desmit minūtēs – aizsardzību. Mača 82.minūtē, nomainot Keinu, par visu laiku jaunāko finālturnīra debitantu kļuva 17 gadus un 349 dienas vecais balsta pussargs Džūds Belinghems.