12 Eiropas superklubu spēlētāji var tikt diskvalificēti jau no EURO 2020

0 Komentāru
12 Eiropas superklubu spēlētāji var tikt diskvalificēti jau no EURO 2020
ZUMAPRESS/SCANPIX

Par Eiropas Superlīgas izveidošanu paziņojušo 12 klubu spēlētāji var tikt diskvalificēti jau no EURO 2020, atklājis UEFA prezidents Aleksandrs Čeferins.

Eiropas Superlīgu gatavi izveidot seši Anglijas Premjerlīgas klubi “Liverpool”, “Manchester United”, “Arsenal”, “Chelsea”, “Manchester City” un “Tottenham Hotspur”, trīs Spānijas grandi “Barcelona”, Madrides “Real”, Madrides “Atletico” un trīs slavenākās Itālijas komandas – Milānas “Inter”, “Milan” un Turīnas “Juventus”.

12 klubu pulku drīz papildinās vēl trīs komandas, un šiem 15 klubiem būs garantēta vieta Superlīgā. Vēl piecas komandas katru sezonu pievienosies cauri kvalifikācijas sietam, veidojot 20 komandu turnīru.

Aleksandrs Čeferins vēlas, lai UEFA pēc iespējas ātrāk diskvalificētu Superlīgas izveidē iesaistītos klubus un diskvalificētu spēlētājus. Šobrīd organizācijas juristi spriež, vai tas varētu attiekties ne tikai uz EURO 2020, bet pat UEFA Čempionu un Eiropas līgu sacensībām, kurās nākamnedēļ sāksies pusfināli.

Čempionu līgā diskvalifikācija varētu attiekties uz trijiem no četriem klubiem – Madrides “Real”, “Manchester City” un “Chelsea”. Eiropas līgā šādas komandas ir divas – “Manchester United” un “Arsenal”.

0 Komentāru