“Esmu izbadējies pēc cīņas!” Briedis gatavs sestdienas duelim ar Peresu

3 komentāri
“Esmu izbadējies pēc cīņas!” Briedis gatavs sestdienas duelim ar Peresu
Foto: Jānis Zvērs

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis un viņa pretinieks Maiks Peress no Kubas šodien aizvada preses konferenci pirms sestdien plānotā Pasaules boksa supersērijas dueļa.

Gatavojoties šai cīņai, Mairim Briedim bija speciāls sparinga partneris – kreilis, jo Peress ir kreilis. Briedis akcentējis, ka ir izbadējies pēc cīņas. Visdrīzāk bokseri ir izbadējušies gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, jo piektdien būs svēršanās un abi sportisti cenšas noturēt svaru.

Preses konferencē piedalījās arī Pasaules boksa supersērijas izveidotājs Kalle Zauerlands, kurš teica, ka “cīņa būs par milzīgu naudu!” Mairis Briedis informēja, ka ir paņēmis atvaļinājumu policijā. “Policija nevar bez manis, es nevaru bez policijas!” akcentēja bokseris.

Iepriekš bija izskanējušas ziņas, ka Peress varētu būt 5 kilogramus par smagu, to gan viņa treneris TV3 Ziņām noliedza. Pēc uzdotā jautājuma Peress kļuva nedaudz nervozs un atbildēja, “vai es neizskatos labi?”

Vēl reizi publikas priekšā abi bokseri stāsies piektdien, kad notiks oficiālā svēršanās procedūra.

Sestdienas cīņā Briedis aizstāvēs savu WBC čempiona jostu, kamēr cīņā pret Usiku tiks sadalīta arī ukrainim piederošā WBO josta, bet finālā latvietis var pretendēt uz visiem tituliem.

Patlaban 32 gadus vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 22 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Tikmēr Peress ir 2004. gada pasaules junioru čempions, bet profesionālajā ringā 31 gadu vecais bokseris izcīnījis 22 uzvaras, 14 no tām noslēdzot ar nokautu, vienu reizi cīnījies neizšķirti un cietis divus zaudējumus.

3 komentāri