Ernests Gulbis savā sezonas pirmajā turnīrā Oklendā izlikts ar otro numuru

Komentāri
Ernests Gulbis savā sezonas pirmajā turnīrā Oklendā izlikts ar otro numuru
Foto: REUTERS/SCANPIX

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis savā šīs sezonas pirmajā turnīrā – Oklendas ATP World Tour 250 sērijas sacensībās Jaunzēlandē – būs izlikts ar otro numuru. Ar tik augstu numuru latvietis kādā no turnīriem savas karjeras laikā izlikts vien trešo reizi.

Kā sestdien noskaidrojās izlozē, pasaules 13.rakete Gulbis turnīru uzsāks no otrās kārtas, kurā viņam būs jāspēkojas ar kādu no kvalifikācijas sacensību uzvarētājiem vai brazīlieti Tomašu Beluči, kurš ATP rangā šobrīd atrodams 64.vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt turnīra trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā latvietis var tikties ar sacensību septīto numuru Giljermo Garsiju-Lopesu no Spānijas, bet pusfinālā iespējama tikšanās ar savu treniņpartneri austrieti Dominiku Tīmu.

Ar pirmo numuru šajās sacensībās izlikts pazīstamais spānis Davids Ferers. Gulbis Oklendas ATP World Tour 250 sērijas turnīrā līdz šim spēlējis tikai vienreiz, kad 2009.gadā cieta zaudējumu otrajā kārtā.

Iepriekš Gulbis bija plānojis jauno sezonu atklāt ar dalību Dohas ATP World Tour 250 sērijas turnīrā, kas risinās šonedēļ, taču vēlāk viņš no piedalīšanās šajās sacensībās atteicās. Līdz ar to latvietis startēt turnīrā Oklendā, kas būs pēdējās sacensības pirms Austrālijas atklātā čempionāta.

Lasi vēl