Komentāri

Elvijs Misāns Overtime TV parāda un izstāsta ar ko atšķiras skriešanas naglenes no lēkšanas naglenēm. Turklāt Elvijs Armandam, Valdim un Guntim apsola labot abus Latvijas rekordus tāllēkšanā – telpās un brīvdabas stadionos.

Latvijā trenēšanās iespējas vieglatlētikā palikušas pagājušā gadsimta līmenī, tāpēc Elvijs spiests doties uz Igaunijas pilsētu Viru. Bet galvenā persona, kas palīdz 25 gadus jaunajam atlētam ātri skriet un tālu lēkt, ir viņa trenere Mārīte Lūse.

Sestdien starptautiskajās Kuldīgas Katrīnas kausa sacensībās Elvijs Misāns aizleca 7,97 metrus, otrās vietas īpašnieku apsteidzot par pusmetru. Brīvdabas stadionā Elvija rekords ir 8,05 metri, kas par 2 cm mazāk kā 1983.gadā sasniegtais Jura Tones Latvijas rekords.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl